Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok összeesküvés-elmé...

Miért vagyok összeesküvés-elmélet hívő meg konteós ha csak simán annyit állítok, hogy érzem magamon és látom a közvetlen környezetemen, hogy romlott az egészségünk az covid oltás felvétele után?

Figyelt kérdés

Nem hiszek semmilyem háttérhatalomban meg "chipsben" meg népirtásban meg nem tudom miket szoktak mondani. Kicsit szkeptikus voltam az oltással kapcsolatban de felvettem a pfizert, a családom is ugyanígy tette.

Mindig is nagyon erős immunrendszerrel rendelkeztem és nagyon ritkán betegedtem meg, volt hogy 1-2 évig egyszer nem kellett otthon maradnom betegség miatt.

Amint felvettem a második pfizert, egy hónapra rá hőemelkedésem lett és hetekig nem akart elmúlni, majd elmúlt pár hétre utána megint hetekig tartó hőemelkedés, és ez tartott így körülbelül fél évig. A vérnyomásom az egekbe szökött, gyakran 180-190-es volt teljes nyugalmi állapotban, normálisan mérve és nem úgy, hogy ahogy leülök azonnal mérem, meg beszélek közben...

Azóta eltelt két év és folyamatosan megbetegszem, most is több mint egy hónapja fojtó köhögésem van és 2x voltam már lázas, ismét magas vérnyomás és magas pulzus, ilyet előtte el nem tudtam volna képzelni magamról. Huszonéves, fitt fiatal vagyok...

Húgom aki csak 18 kardiológushoz jár, mert a szívével van valami probléma. Azt mondják, nagyobb az átlagnál és hogy nem elég erős, ezért nem végezhet fizikailag semmit ami megerőltető. Ilyen problémái neki sem álltak fel pfizer előtt. Ő is és édesanyám is szintén mint én, azóta sokkalta sűrrűben betegszenek meg.

Magas vérnyomást több barátomtól is hallottam már, hogy előjött nekik oltás után, holott azelőtt nem is volt vele gondjuk.

Azért józan ésszel ezt megvizsgálva elég kicsi esély van rá szerintem, hogy ez mind csak véletlen egybeesés legyen, és ne legyen semmi köze az oltáshoz...

Annyira zavar, hogy ha felhozom, hogy a saját tapasztalataim miatt így vélekedem a pfizer oltásról, egy kalap alá vesznek a chipsesekkel meg Bill Gates-esekkel.



dec. 3. 00:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Felesleges a 19-essel vitázni, neki minden is csak baromság, amit nem ő ír. Csak pontozzátok le!
dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

21

Oké!

dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
24%

Ennyi sok laposföldes észlényt. 🤣 Csak a saját magam szórakoztatasára válaszolok, mert úgysem talál értelmes befogadóra a válasz, nem is fogok reagálni a válaszom után semmilyen reakcióra, se privátra, törlöm is a listábol a kérdést is.


"facebookot 20 ezres csoport is volt amit betiltottak akik oltástól károsultak"


Szóval beoltatta magát a lakosság fele, röbb, mint 5 millió ember, amiböl 20 ezer vergősik egy csoportban, és ez a reprezentatív nektek. Ráadásul közülük is a többségnek amúgy is van minden baja, csak most már van mire fogni.


Én is látok, és tapasztalok ilyet, csak értelmesen belegondolva meg tudnád te is állapítani, hogy nincs összefüggés a kettő közt. Naponta dumálnak a sarki boltban is felénk 70 éves görnyedt öregasszonyok arról, hogy megviselte őket az oltás, meg azóta fáj mindenük. Ja, véletlenül sem azért fáj mindenük, mert 70 évesek. 🤣 Mintha oltás előtt soha senkinek nem lettek volna izületi gondjai, most mindenkinek csak attól van.


Meg annyit sem bírtok felfogni a kevés IQ-tokkal, hogyha a népesség több, mint felét beoltják, abból meg fognak halni emberek. Ha random kiválasztok 5 millió embert oltás nélkül, biztos lesz közte olyan, aki egy héten belül meghal valami miatt, csak ha már oltott is volt, van mire fognotok.


Ez tipik olyan, hogy ha beoltanak, és másnap elüt az autó, a konteósok szerint az is az oltás miatt volt. 🤣


Annyira szánalmas már a vergődésetek. Nem unjátok még? Mi már rég nem foglalkozunk ezzel a sz.rsággal, ti meg ezen rágódtok a mai napig és egymást nyaldossa itt a sok konteós, hogy mwkkora professzorok vagytok, akiket nem tud senki átverni. Csak épp a nyolc általánoson nem sikerült túljutni. 🤡

dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Egy kis rejtett agressziót és kisebbrendűségi komplexust vélek felfedezni soraid közt
dec. 13. 02:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!