Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Enyhe covidosan bemennél...

Enyhe covidosan bemennél dolgozni, ha tudod, hogy amúgy is kevesen vagytok?

Figyelt kérdés
Hőemelkedésem van, plusz az összes többi megfázásos dolog (köhögés, orrfújás stb).

dec. 4. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesen mindegy, hogy covid, nátha, influenza, kolera, akármi? Betegen nem. Pont.
dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nincs enyhe covidos, maximum a tünetei d azok, de másnak komoly következményei lehetnek.
dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Rajtam is keresztulment. Mashol is irtam.

Es az a fura, hogy amikor mertem, annak ellenere hogy egett mindenem, hol laza hoemelkedest mertem, hol nagyobbat. Ezt gyikon mashol is olvastam.


Persze nincs kizarva, hogy amikor nem mertem eppen, akkor volt nemi laz.

dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is éreztem de nem volt mertem
dec. 4. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy, mert már az első 2-3 napban is fertőztél, amikor még nem is vetted észre.

A másik meg, hogy ha minden szart betegségnek veszünk és otthon maradunk vele, akkor egyidőben az ország harmada mindig otthon lenne, főleg ilyentájt. Ez kivitelezhetetlen. Bizonyos dolgokon át kell esni, mert nem lesz meg a védettség.

dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Be. Múlt tavasszal meg is tettem. Egy kollégám se hullott el.
dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!