Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tudok tenni hogy erősítsem...

Mit tudok tenni hogy erősítsem az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen megbetegszem és nagyon sokáig el tud húzódni egy megfázás is. Soha sincs lázam ha beteg vagyok csak fejfájás, orrfolyás orrdugulás, fülfájás, torokfájás gyengeség és minden hasonló tünet. Ha nem vagyok beteg akkor is gyengének érzem magam fáradtnak. Próbálok figyelni az egészségemre vitaminokat szedek(C, D, Mg, vas), változatosan eszek , mozgok gyakran vagyok a levegőn. Hogy tudnám megerősíteni az immunrendszeremet? 16 lány

dec. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

“ Próbálok figyelni az egészségemre vitaminokat szedek(C, D, Mg, vas), változatosan eszek , mozgok gyakran vagyok a levegőn. ”

Ez esetben javaslom konzultálj a háziorvosoddal, mert kb ezeket tudja mondani egy mezei ember. Ezeknél okosabbat csak orvos tud javasolni.

dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Még az alvás jutott eszembe, hogy az rendben van-e, mert a kevés és/vagy rossz minőségű alvás is tönkre tudja vágni az immunrendszert, de amúgy ezek az általános immunerősítő dolgok, amiket írsz (változatos, kiegyensúlyozott étrend, mozgás, lehetőleg mindennap friss levegőn lenni, télen D vitamin, esetleg magnézium vagy egy jó multivitamin). Vashiány még talán így tinikorban, egy vérvételt megér ha nagyon pocsékul érzed magad, bár látom azt is szedsz.
dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hiába szedsz vitaminokat, ha mellé nincs egészséges étrend és intenzív mozgás. Az kevés, hogy sétálsz 1 métert minden nap. Kikell meríteni magad, hogy gyorsuljon az anyagcseréd, ezáltal gyorsabban regenerálódjanak a sejtjeid.
dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A betegseg elhuzodasa refluxtol is lehet. Minden leguti betegseg hosszabb vele. Ha vannak indokolatlan gyomor vsgy toeokfajasaid akkor orvosnak szolni kell.

Meg amugy is.

Illetve amit nem emlitenek sokan az a higienia. Pedig iszonyat fontos. Bemezs valahova, kezmosas. Etkezes elott es utan is. Kezmosas elott nsm nyulunk se szajhoz se szemhez

dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó és hatékony táplálék-kiegészítővel tudnád erősíteni az immunrendszeredet. Nem olcsó, de szerintem a legjobb.(11 éve fogyasztom) Pár hónapja találtam még egy érdekes és hatékony megoldást, ami szintén segíthet.
dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Echinacea, bérescsepp nem rossz.


Vagy irass fel decaris féreghajtót és kúraszerűen szedd. Elég rendesen felpörgeti az immunrendszert, csak aztán a sok tuningtól nehogy autóimmun betegség alakuljon ki.

dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!