Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan erősítsem az immunrends...

Hogyan erősítsem az immunrendszerét?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem hajlandó gyümölcsöket enni, néha banánt almát, de semmi mást, ezeket is csak nagyon ritkán. Oviba került és félek a betegségektől, hogyan segíthetem a szervezetét, mit adhatok, hogy erősödjön az immunrendszere? Nem volt túl beteges eddig, nátha télen, de most egy hét után már folyik az orra. tudom van rengeteg vitamin, de nem tudom érdemes-e ezeket adni, mert én inkább a természet híve vagyok.
2013. szept. 11. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a munkámból kifolyólag rengeteg emberrel találkozom, amíg nem szedtem vitamint, hiába étkeztem egészségesen, mindig kidőltem ősszel/télen 1-3 hétre. Konzultálj a gyerekorvossal, hogy milyen nem szintetikus vitaminok kaphatók, kifejezetten ovis korúaknak. Valamint próbáld ki azt, hogy amíg adod neki a zöldséget/gyümölcsöt, eltereled a figyelmét. Én az unokahúgomra szoktam rendszeresen vigyázni, s gyakran csak úgy tudom megetetni, hogy berakok egy mesét, s közben rakom a szájába az ételt (3 éves). Hiába éhes, csak duzzog, hogy ő nem eszik semmit, teljesen mindegy, hogy a kedvence, vagy olyan, amit még nem kóstolt. Nála ilyenkor csak a mese működik, mert akkor elfelejt durcázni, nem tud két felé figyelni, meg ugye éhes is. Valamint nagyon díjazza a gyümölcsből kirakott figurális dolgokat, de zöldségek közül csak a répát eszi meg, azt is lereszelve, almával, a kedvenc kanalával... Szóval nem egyszerű.
2013. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az oviban elkapnak sok mindent egymástól a gyerekek, erre számíthatsz.Itt az immunerősítés segíthet.A rossz hír az, ha fogyasztaná is a gyümölcsöket, azokban már sajnos nem sok minden van, ezért mindenképpen szükséges a vitaminok, ásványok pótlása és ezt már az orvosi lapok is írják. Csak minőségi, nagy hatóanyag tartalmúakat érdemes vásárolni. Mindig hatóanyagra vetítve érdemes az árakat összehasonlítani és sokszor kiderül, hogy az olcsónak látszó sokkal drágább.Van gyógynövény alapú természetes vitamin, ami még finom is, meg különféle gyógynövény és természetes alapú immunerőítők is.az ismeretségi körömben is sokan fogyasztanak ilyeneket megelégedéssel.
2013. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia Tudnál esetleg konkrét fajtákat megnevezni?
2013. szept. 12. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha adsz egy email címet, akkor részletes leírást is tudok küldeni.
2013. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!