Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyhogy meggyógyultam Covid...

Hogyhogy meggyógyultam Covid fertőzésből 3 nap alatt?

Figyelt kérdés
Nem szedtem rá semmit, csak vizet ittam, hogy ne száradjak ki a 40 fokos láztól. Szombat délben kezdődött, most hétfő estére teljesen jól vagyok. Lázam már tegnap lement 38 fokra, ma csak hőemelkedésem volt. Másnak is ilyen volt a lefolyása? Eddig egyszer sem kaptam el, most voltam életemben először Covidos.

dec. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Úgy hogy nincs olyan, hogy covid!

Na látod, most jöttél rá!

dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Mert influenzás volttál, nem covidos .
dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
szerintem is influenza ,nálunk mindenkin átment
dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Covidos voltam, antigén gyorsteszt és tünetek alapján diagnosztizálták. Influenza antigén tesztem pedig negatív volt A és B törzsekre is. Ráadásul a magas láz kivételével nem hasonlított influenzára a betegség. Inkább mintha egy náthával kevert influenza lenne, a nátha tünetek is megvannak, illetve már csak azok, sokat fújom az orrom, influenzásan meg szinte sose kellett, bár az is igaz, hogy vagy 20 éve voltam utoljára influenzás még gyerekként, de ez az influenzának szerintem egyáltalán nem tünete. Egyébként emlékeim szerint az influenza ennél valamivel durvább volt, bár ez se volt túl kellemes.
dec. 4. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron volt. Az első éjszaka volt pokoli. Lázas voltam, de az se érte el a 39-et se, csak én sose szoktam. Nagyon fájt a derekam és az izületeim. Másnap vettem be egy szem fájdalomcsillapítót, csak hogy el tudjam vonszolni magam a dokiig, mert ugye egész éjjel nem aludtam+egyébként is fáradt voltam előtte és még jó darabig utána is. De aznap már csak a derekam fájdogált, meg a fáradtság. Harmadik nap este kezdett el fájni a hátam. Arra megint bevettem egy szem gyógyszert, hogy tudjak aludni, reggelre az is elmúlt. Utána már nem volt semmi, de 5.vagy 6.naptól pár napig be volt dugulva az orrom. Ennyi. Se köhögés, se torokfájás, se semmi más.
dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Dehat van tunetmentes, enyhe lefolyas, es tobb mint egy eve mar olyan ritka a sulyos lefolyas, hogy influenzaval tobben vannak korhazban.

De elegge jellemzo a covid mostani atlagara, hogy hirtelen jon, az ember keptelen az agybol kijonni es rossz, aztan hirtelen mulik el.

dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!