Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik szerint a koronavírus...

Akik szerint a koronavírus nem létezik, azok elmélete szerint a teszt mit mutat ki, mikor pozitív?

Figyelt kérdés

Tehát akik úgy gondolják, hogy csak a gonosz háttérhatalom találta ki, hogy be lehessen záratni a világot 2 évre. Több dologba is belemehetnék, de most csak a tesztnél maradjunk. Mit mutat ki, ha a covid nem létezik? Eddig én kétszer voltam covidos, akkor a bolti önteszt pozitívat is mutatott. Viszont vagy tíz másik alkalommal is teszteltem magamat, amikor köhögtem, szipogtam, és lázas voltam, de akkor negatív lett az eredmény. Tehát azt nem mondhatjuk, hogy egy síma megfázásra is pozitívat mutat.

De akkor, ha nem létezik a vírus, milyen alapon jön ki pozitív eredmény csak bizonyos esetekben, és nem mindig?



dec. 5. 07:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

"Tehát azt nem mondhatjuk, hogy egy síma megfázásra is pozitívat mutat"


Sok vírus okoz náthát, egy részükre pozitívat ad.


Egyébként létezik a covid, csak azt mondom, hogy speciel ez a tesztes dolog még megoldható is lenne.

dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Ez engem is érdekel. Én minden náthánál teszteltem+munka miatt rendeszeresen kötelezően teszteltek PCR-ral és gyorssal is. Érdekes, egyetlen 1x lett pozitív, amit én csináltam otthon. Pont akkor, amikor egy olyan fura betegségem volt, ami addig nem.

Tény, hogy a teszt valamilyen betegségére reagál csak. Azt hívhatják tőlem szaladgáló kaktusznak is, de létezik.

dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt mutatja ki,hogy a kérdezőnek túl sok ideje van önigazoló,vírusrettegő kérdések kiírására. :)
dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező,a covid már lejárt lemez,már senki nem retteg rajtad kívül.Shhh,nyugodj meg szépen,nem fog kihalni az emberi faj a covidod miatt.
dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező!

Először kéne tudnod mi az a teszt, hogy működik!

Amig ezt nem tudod, sohasem fogod megérteni!


A magyarországon illetve egyesült államokban a csúcson kiosztott tesztek kinából érkeztek és ezt német labor vizsgálatai alapjáb 80 % hamis eredményt adott!


Magyarul ha létezik a virus, ha Nem a tesztek igy is ugy is fals eredményt eredményeztek!

dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

"A magyarországon illetve egyesült államokban a csúcson kiosztott tesztek kinából érkeztek és ezt német labor vizsgálatai alapjáb 80 % hamis eredményt adott!"


Forrás? :)

dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
9%
8,forrás arra hogy a teszt biztosan a víruskádat mutatja ki és a víruskád létezik?
dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Nem, arra, amit kiemeltem...
dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
10,de én azt kérdezem,hogy arra van-e forrásod,amit én írtam.
dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Szó szerint bármit linkelhetnék kamunak lenne titulálva, így sok értelme nincsen, mivel nektek az a kiindulási alap, hogy az egész egy átb*szás, szóval minden tanulmány, cikk, ami a covidról szól része ennek...


Ellenben én a tesztes állításra elfogadnék valamit, ha nem ilyen "nagyigazsagok.hu" típusú oldalon írják...de úgy érzem ilyet nem fogok kapni.

dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!