Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik szerint a koronavírus...

Akik szerint a koronavírus nem létezik, azok elmélete szerint a teszt mit mutat ki, mikor pozitív?

Figyelt kérdés

Tehát akik úgy gondolják, hogy csak a gonosz háttérhatalom találta ki, hogy be lehessen záratni a világot 2 évre. Több dologba is belemehetnék, de most csak a tesztnél maradjunk. Mit mutat ki, ha a covid nem létezik? Eddig én kétszer voltam covidos, akkor a bolti önteszt pozitívat is mutatott. Viszont vagy tíz másik alkalommal is teszteltem magamat, amikor köhögtem, szipogtam, és lázas voltam, de akkor negatív lett az eredmény. Tehát azt nem mondhatjuk, hogy egy síma megfázásra is pozitívat mutat.

De akkor, ha nem létezik a vírus, milyen alapon jön ki pozitív eredmény csak bizonyos esetekben, és nem mindig?



dec. 5. 07:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
3%
19,aha,persze...
dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
12%
A hiv-et mutatja ki és a kérdező pozitív lett.
dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

20: Nem tudom. Ezért szeretném, ha elmagyaráznád vagdalkozás helyett.


21: Linkelj már be pár kérdést, amiket szerinted én tettem fel!

dec. 5. 13:55
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

Kary Mullis, a PCR feltalálója soha nem használta a teszt szót a vizsgálatra. Itt beszél róla 1993-ban:

[link]

Egyrészt begyűjtik vele a DNS-mintádat, másrészt idegen anyagokat juttatnak vele a szervezetedbe, olyan, mintha kvázi beoltanának. Még egy videó régebbről:

[link]

dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
26: Mivel juttatnak idegen anyagot a szervezetembe? Hogy az orromba tolnak egy fülpiszkálószerűséget?🤔
dec. 6. 07:45
 26/31 anonim ***** válasza:
47%

Igen, azzal.

[link]

[link]

[link]

dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
29: Persze hogy hülyeség! Nem idegen anyagot, hanem letapogató chipeket küldenek az agyadba az orrodon keresztül, amik utána 0-24-ben küldik rólad az infókat a háttérhatalom irodistáinak.😮 😅
dec. 8. 05:25
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

Kerdező mint lathatod bizonyos valaszok alapjám a teszt az IQ-t mutatja esetükben.


AKik nekem hajlandóak voltak elmondani szerintük mit mutat ki a teszt az mind ott kezdte 1. ami nincs az nem mutatható ki, aztán azzal folytatta 2. annak lesz pozitív akinek akarják. Miutan otthon is lehetett tesztelgetni már, akkor jött 3. mindenre pozitivat ad, bármire pozitivat ad, ha nem covid lenne arra is, meg kepzeld a colara is és amúgy is semmit nem mutat ki csak a taknyodat. :-)


Tehat egyenes valasz sosem.volt ra.

dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Csabi34 ***** válasza:
76%

A COVID-19 tesztek működése jól dokumentált és tudományosan validált. A koronavírus létezését tudományos kutatások, mikroszkópos vizsgálatok és genetikai elemzések egyértelműen alátámasztják, és a vírus DNS-ét vagy RNS-ét világszerte számos laboratórium azonosította és szekvenálta.


A SARS-CoV-2 vírust kimutató tesztek - mint az antigén-gyorstesztek és a PCR (polimeráz láncreakció) tesztek - specifikusan a vírus jelenlétét mutatják ki:


Antigén-gyorstesztek:


Ezek a tesztek a vírus fehérjéinek (antigének) jelenlétét mutatják ki a mintában.

Gyors eredményt adnak, általában 15-30 perc alatt.

Alkalmasak arra, hogy a fertőzés korai szakaszában kimutassák a vírust, ám kevésbé érzékenyek, mint a PCR tesztek.


PCR-tesztek:


A PCR-tesztek a vírus genetikai anyagának (RNS) jelenlétét mutatják ki.

Nagyon érzékenyek, és képesek még a vírus csekély mennyiségét is kimutatni a mintában.

A legpontosabb módszer a COVID-19 diagnosztizálására, de az eredmény kiértékelése hosszabb időt vehet igénybe.


Amikor egy COVID-teszt pozitív eredményt ad, az azt jelenti, hogy a teszt a vírusra jellemző antigént vagy genetikai anyagot azonosította a mintában. A negatív eredmények azt sugallják, hogy a mintában nem található meg a vírus, vagy annak mennyisége alacsonyabb a teszt érzékelési határértékénél.


Azok az elméletek, amelyek szerint a COVID-19 nem létezik, vagy, hogy a pandémia egy "gonosz háttérhatalom" által kitalált esemény, összeesküvés-elméleteken alapulnak, és nem rendelkeznek tudományos alapokkal. Ezeket skizofrén téveszmés elmebeteg barmok találták ki és terjesztették és sok tudatlan idióta ezt el is hitte.


A tudományos közösség és a közegészségügyi szakemberek egyértelműen kimutatták a SARS-CoV-2 vírus létezését és annak hatását a világjárvány során. A COVID-19 tesztek, valamint a betegség megelőzésére és kezelésére szolgáló orvosi protokollok a vírus létezésének és hatásainak pontos ismeretén alapulnak.

dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Úgy vettem észre, itt nem nagyon érdemes erőltetni ezt a témát, túlsúlyban vannak a laikus paranoid monotóniás konteósok.

Ők nem fogják feladni soha.

Hamarabb megunják a józanok.

Nagyon tipikus egyébként, hiába írnak mondjuk józanságpártiak, a paranoidok hajlamosak ráfogni, hogy az egy személy csak.

Egyszerűen nem fér bele a világképükbe, hogy többeknek is lehet más véleménye, mint neki.

Ez persze érthető is, hiszen azért paranoid, ez a dolga.

dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!