Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik szerint a koronavírus...

Akik szerint a koronavírus nem létezik, azok elmélete szerint a teszt mit mutat ki, mikor pozitív?

Figyelt kérdés

Tehát akik úgy gondolják, hogy csak a gonosz háttérhatalom találta ki, hogy be lehessen záratni a világot 2 évre. Több dologba is belemehetnék, de most csak a tesztnél maradjunk. Mit mutat ki, ha a covid nem létezik? Eddig én kétszer voltam covidos, akkor a bolti önteszt pozitívat is mutatott. Viszont vagy tíz másik alkalommal is teszteltem magamat, amikor köhögtem, szipogtam, és lázas voltam, de akkor negatív lett az eredmény. Tehát azt nem mondhatjuk, hogy egy síma megfázásra is pozitívat mutat.

De akkor, ha nem létezik a vírus, milyen alapon jön ki pozitív eredmény csak bizonyos esetekben, és nem mindig?



dec. 5. 07:57
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Miért lennék én troll? Azok a trollok, akik szerint a vírus nem is létezik. Itt a gyk-n is van egy, aki mostanábab nagyon nyomatja ezt a maszlagot. Szerintem ő a 3-as, 4-es válaszoló.

És baromira nem rettegek a vírustól. Ahogy irom, kétszer is elkaptam már, enyhe tünetekkel. Csak logikus magyarázatot szeretnék egy elméletre.

dec. 5. 12:45
 12/31 anonim ***** válasza:
17%

tudod mit mutat ki a teszt? N agyvonalakban egy genetikai szekvencia szakaszt!


Az meg bárhonnan származhat ugye!


A nevetséges, hogy még EZT SEM képes egyértelműen minden esetben kimutatni!!

dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
14%
12,tehát nincs bizonyítékod semmire.Köszönöm!!
dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%
Szívesen, egy élmény volt, mint mindig.
dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
5%
Igazából a kérdés zárható is.
dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
3%
16,na,ennyit a kompetenciátokról.
dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
5%
13,mégsem tudsz bizonyítékokat felmutatni,ezért mindenki más a hülye és csak te nem.Nagyon unalmas már a sok troll kérdésed.
dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
6%
Már a kérdések alá odaírt szavakból látszik,hogy te teszed fel újra és újra ezeket a provokatív baromságaidat.Konteó.Már innen tudható,hogy a kérdésed egy kitaláció.
dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
17: Lila gőzöm nincs, miről vakerálsz. Ebben az évben ez a második coviddal kapcsolatos kérdésem.
dec. 5. 13:12
 20/31 anonim ***** válasza:
14%

"Eddig én kétszer voltam covidos, akkor a bolti önteszt pozitívat is mutatott. Viszont vagy tíz másik alkalommal is teszteltem magamat, amikor köhögtem, szipogtam, és lázas voltam, de akkor negatív lett az eredmény. Tehát azt nem mondhatjuk, hogy egy síma megfázásra is pozitívat mutat."


Amúgy tisztában vagy vele,hogy hogy működik a teszt?Mert láthatóan nagyon nem.

dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!