Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkapott valami vírus, nagyon...

Elkapott valami vírus, nagyon fájdalmas a nyelés, valami gyógymód rá?

Figyelt kérdés
Már 3. napja vagyok így, nem sok erőm van, legszívesebben aludnék. Váladék még nem igazán jött, kezd betuhulni az orrom és alig tudok nyelni, annyira fáj a torkom hangom sincs és van egy kis hőemelkedésem is. Tudnátok valamit tanácsolni, hogy mi válhatna be erre a borzasztó nyelési fájdalomra? Coldrexet iszom már 3 napja. Ma reggel kezdtem el gyömbéres mézet enni, iszom a hagymateát, inhaláltam mentateával, de a torkom csak ugyanolyan kínzóan fáj, ha nyelek. Köszönöm előre is.

dec. 13. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Látogasd meg a háziorvosod. Itt már nem segítenek az egyéb vacakok, valószínű felülfertőződtél, antibiotikum kell.
dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy új tipusú megbetegedés mostanába, Próbálj meg pépeset enni
dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a wick angimed toroksprayt adta a patikus, meg én szedtem be rá advilt, az enyhítette.
dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!