Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 napja lázás vagyok már...

4 napja lázás vagyok már kigyogyultam fájt a torkom meg náthás voltam azóta ha lenyelem a gógyszerem akkot egész nap olyan érzés mintha ott lenne de nincs nem zavar az evésben ivásban még mandulám még kicsit tuszos(?)

Figyelt kérdés
mi lehet ez kb mikor mulik el? altalaba alvas utan mar semmilyen aztan reggel gyogyszer es ujra az egesz. súlyos?

dec. 14. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát 4 napja lázas vagy, de azért már kigyógyultál? Mi az, hogy tuszos? Ne haragudj de ezt most nem értem.


Tehát lényeg az, hogy a manduláddal volt/van baj.


Egyébként a mandula néha lassan gyógyul, édesanyám egyszer 1 hónapig kínlódott vele, de helyre jött, szóval, nem hiszem, hogy súlyos.

dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tüszős csak el van törve a kezem és ez a diktálós cucc írja.Most éppen a tesóm gépeli.Nem nagyon érdekel a láz csak előtte voltam lázas inkább ez a nyelős dolog kellemetlen fura érzés, de nem zavar semmiben
dec. 14. 21:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor múlik el stb erre lennék kíváncsi meg hogy mitől van hogy ott érzem a lenyelt gyógyszert a torkomon
dec. 14. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!