Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék kigyógyulni a...

Hogy tudnék kigyógyulni a binge eating disorderből?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy beteg vagyok, 2 hónap alatt híztam 5 kilót, falásrohamok szinte minden nap. Magamtól hogy tudnék kigyógyulni? Szuleimnek nem akarok szólni erről.

2023. ápr. 2. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Magadtól sehogy, a szüleidnek szólnod KELL! Azért vannak, hogy betegség esetén orvoshoz vigyenek. Beszélj az iskolapszichológussal, hátha ő hajlandó beszélni a szüleiddel.
2023. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ. De ez nem ilyen egyszeru, anyukám nemrég fogyott 20 kilot, es mindig mindenre mondja hogy ezt lehet enni, ez az egeszseges...stb nekem is szednem kell ilyen zsiregeto cuccokat, hogy nehogy elhizzak
2023. ápr. 2. 17:47
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Maybe try on önmérsékletet és tudatosságot, and check a változásokat.
2023. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Es igaza van, mert nem akarok kover lenni, de a dieta miatt mindig jon ez a falasroham amit utalok
2023. ápr. 2. 17:48
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 az onmersekletet nekem nem kell bemutatni, de most ez sem mukodik!!
2023. ápr. 2. 17:49
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
M az, hogy szedned kell? Miket? Anyád önhatalmúlag gyógyszerez? Az kiskorú veszélyeztetése, bűncselekmény. Hány kiló, hány centi vagy? Korábban nem volt evészavarod, anorexia?
2023. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem kotelez ra anyukam csak ajanlja!! Nem bant nyugi

160cm es 53kg vagyok

Hat sajnos 1 eve voltam anorexias

2023. ápr. 2. 17:56
 8/15 A kérdező kommentje:
Valami blogoldalt nem tudtok esetleg?
2023. ápr. 2. 18:05
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne blogolj, mert beteg vagy! Menj vissza az anorexiás pszichiáteredhez. Ha arról a betegségedről tudott anyukád, akkor erről is tudhat. És nehogy beszedj bármilyen gyógyterméket!
2023. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak szimplan nem tudtok tippeket hogy hogy keruljem el ezt az egeszet? :(
2023. ápr. 2. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!