Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek sokan betegek...

Szerintetek sokan betegek most/ voltak betegek az utóbbi hetekben? (Fertőzésekre gondolok)

Figyelt kérdés

dec. 21. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokan, vírusfertőzésük volt/van
Igen, sokan, covidosak/covidosak voltak
Igen, sokan, baktériumfertözésük volt/van
Igen, de nem tudom milyen fertőzésük volt/van
Nem
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindenféle felső légúti megbetegedésnek szuper ideje van, így persze. Mindenki vásárol, tömeg, közösség, stb. ÉS akkor ez a 5-15 fok közötti hőmérséklet. Nem kell feltétlen covidnak lenni, lehet influenza, meghűlés, bármi.
dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A Naturland termékekre rá van írva az egyik oldalra , hogy mi van benn és a másik oldalán meg milyen mérgeket tartalmaznak.
dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok az igazolt covid fertőzött, nekem is nyilván az volt, de nem teszteltem magam (mert lázam nem volt, csak egyéb felsőlégúti panasz).
dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Örülnék, ha még szavaznának többen is

dec. 21. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Tél van, ilyenkor mindig sok volt és sok is lesz a náthás is influenzás beteg. Ilyen volt minden évben, 2017ben, 2006ban és 1987ben is. Vagy törölték az emlékezeted?
dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván az ilyenkor megszokotthoz képest értettem. Minek kötözködsz? Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj vagy azért jársz ide h beszólogass másoknak? Szar lehet az életed 🤣🤣🤣
dec. 23. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Azért járok ide hogy szórakozzak a hülye kérdéseken, hülye válaszokat adva.
dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sellolany ***** válasza:
Csak lusták bemenni dolgozni a karácsonyi hajtásban.
dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!