Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megennél egy hernyót? Olyan...

Megennél egy hernyót? Olyan fajtára gondolok, ami ehető, amit bizonyos országokban sokan esznek, és semmi bajuk ettől.

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Igen, de csak sütve vagy főzve.
Nem, de másmilyen bogarat igen. (és nem csak garnélarákot, hanem tücsköt, bogarat, ilyesmit)
Igen, rendszeresen eszem hernyókat.
Nem, de mások felőlem ehetik.
Vegán vagyok, de ha nem lennék az, megenném.
A nyers ételek híve vagyok, de ha nem lennék az, akkor sütve vagy főzve megenném.
Nem bántanám szegény aranyos kis hernyókat.
A rovarevést világszerte betiltanám, mert undorító szokás.
Nem, és másoknak sem javasolnám.
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Jó ropogósra kisütve, esetleg még be is panírozva vagy paprikás lisztbe megforgatva, sok majonézzel vagy tartármártással.

Panír és mártás mindent elfed, ha a gombát és a halat ehetővé teszi számomra, akkor ezt is.

2021. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
93%
Én nem. Undorodom attól az állagtól, hogy valami belül folyékony vagy ilyen zselés. A legtöbb rovar meg hernyó ilyen. Szóval nem a tudat hogy milyen állat, hanem az állaga, amiatt nem eszek kagylót meg hasonlókat sem.
2021. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Sutve, ropogosan, vagy nem, de legalabb kibelezve. Undorodom az ilyen beles, kifröccsenős dolgoktól.
2021. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%
Nem hiszen, ugyanolyan élõlény mint te vagy a miniszterelnökünk.
2021. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
ettem már. Ez nem lesz ropogós,folyik a belseje,és keserű ,mint a kva élet. (legalábbis amit én kóstoltam) .
2021. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Cicaimádóként azt mondom, hamarabb ennék hernyót, mint mondjuk macskát. Ha elmennék valahová nyaralni, és a hernyó ilyen helyi ételkülönlegesség lenne, akkor az nem vonzana annyira, hogy megkóstoljam. Ha viszont rohadt éhes lennék és az éhhalál küszöbén ez lenne az egyetlen elérhető kaja, akkor elképzelhető, hogy megenném. Mondjuk akkor valószínűleg a cicát is megenném :(
2021. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ettem többfélét. A legdurvább ilyen volt: [link]


Sütés után teljesen olyan íze volt, mint a zsíros csirkebőrnek. Élménynek meg dicsekvési alapnak jó volt, de ezt még a helyiek sem napi szinten eszik.

2021. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Megenném. Tücsköt, lisztkukacot ettem eddig, mindkettő jó volt.


Védd a Földet, egyél rovart!

2021. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megenném. Tücsköt már kóstoltam hát jó szr is volt, de ki kellett próbálni :D
2021. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
94%
soha; írtózom a bogaraktól
2021. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!