Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem lehet az ötödik...

Miért nem lehet az ötödik COVID oltást még felvenni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve kaptam meg a negyedik oltást, épp itt lenne az ideje a mostani koronavírus járvány idején. EESZT-ben nem lehet időpontot foglalni, csak a harmadik, negyedik oltást felvevőknek.

dec. 21. 22:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert nélküle hosszabb lesz az életed.
dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
1 Mindenkinek a saját döntése. :)
dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%
Mert nincs elég oltóanyag. [link]
dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%
Mivel túl sok oltottál mellékhatás jönne ki és rájönnének, hogy az ótás nem egészséges (finoman fogalmazva ) .
dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
56%

Múltkor olvastam, hogy Mo-n még nem elérhető a laboratóriumi, vizsgálati adatok, elemzések, úgyhogy az USA-n kívül még más országok sem pártolják.

Erre még várni kell.

dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Már működik az EESZT-ben a foglalás ötödik oltásra is.

Tegnap még valóban nem lehetett.

dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6 Köszi az infót! :)
dec. 22. 02:30
 8/29 NTBS ***** válasza:
4%
Remélem megnyugodtál kedves kérdező!
dec. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%
Én 3 oltást kaptam (mert muszáj volt) és örökre tönkretette az életemet. Persze mindenkinek a saját döntése, csak nehogy túl későn bánja meg..
dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%

9 kit érdekel. TErmészetes szelekció. Természetesen azokat sajnálom, akiket zsarolással "rávettek", de akik vegzálták és terrorizálták az óvatosabbakat, azok csak hulljanak felőlem.

Egyet sem sajnálok.


Nálunk pont olyan volt, mint amikor a kommunizmusban az utolsókból lettek az elsők. Iskolázatlan embereket megbíztak valamivel, elhitették velük, hogy fontos amit csinálnak, és ők messziről ordítottak mindenkire, akinek nem úgy állt a maszkja, ahogy neki tetszik, meg élvezték a kis hirtelen kapott szánalmas hatalmukat, hogy most ők vezényelhetnek, és ugráltathatnak, meg fontoskodhatnak.

dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!