Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem lehet az ötödik...

Miért nem lehet az ötödik COVID oltást még felvenni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve kaptam meg a negyedik oltást, épp itt lenne az ideje a mostani koronavírus járvány idején. EESZT-ben nem lehet időpontot foglalni, csak a harmadik, negyedik oltást felvevőknek.

dec. 21. 22:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

"azok csak hulljanak"


Ahhoz micsoda aljas féregnek kell lenni, hogy valaki tömegek vagy bárkinek a halálát kívánja! A genetikai hulladék erre messze nem elégséges kifejezés.


Tényleg jobb lenne a világ az ilyen férgek nélkül!

dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
#21 És abba gondolj bele, hogy ha karácsonykor ez jár ennek a nyomorultnak a fejében, akkor milyen lehet egy átlag napon.
dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
4%

21/22:

1. Még nincs karácsony. Még 2 nap. Lehet meg sem érjük.


2. Nem kívánom senkinek, csak nem érdekel ha hullik, aki másra is rákényszerítette. Mindenki magának választotta, miért kéne sajnálnom az olyan férgeket, akik egylbként az előző 3 évben olyan féfrgek voltak, hogy lágerekbe zárták volna aki nem akar oltakozni.


3. A legnagyobb féreg mindig az aki kezdi a férgezést. Sőt, haszontalanabb. A féreg legalább a táplálékláncbaqn hasznos. Te csak a levegpnet szívod, és a Föld erőforrásait fogyasztod.

dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
5%

*tápláléklánc

*levegő


További jó gyűlölködést, és boldog karácsonyt Tűpárnák!

dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én 3600 eurót keresek, 14x 1évben. Úgy, hogy 4 napot dolgozom egy héten és abból átlagban 2 napot otthonról, 2 napont az irodában.

Feleségemnek olyan a munkája, hogy heti 3 napon dolgozik és akkor 5-6 órát, 3000 eurót keres.


Ultra modern az egészségügy itt.

Alig kell várni, tiszta, modern.


Ha megszűnne a munka akkor 4x annyi ideig kapjuk a munkanélkülit mint Magyarországon.

Nekem volt, hogy elköltözött az előző cég és én nem mentem, így munkanélküli lettem.

8 hónapig kaptam forintban kb. 1.2 milliót havonta, úgy, hogy nem csináltam semmit, pihentem, uszodába jártam stb. Ez itt mindenkinek jár.

dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 scamdemic ***** válasza:
58%
#25, és hányszor kellett magad szúratni érte?
dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk hiába engedi a foglalást, Budapesten soha nincs szabad időpont...
dec. 24. 01:28
 28/29 A kérdező kommentje:

Na végre Budapesten is lehet már időpontot foglalni.

Viszont a foglalás után kapott tájékoztatóban csak 4. oltásig van hozzájáruló nyilatkozat: "18 év felettiek negyedik oltásához szükséges hozzájáruló nyilatkozat", ötödik oltásra nincs.


Remélem nem potyára megyek oda és adnak ötödik oltást.

dec. 27. 12:00
 29/29 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a nyilatkozat jó lesz!
dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!