Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan erősíthetném a tudatala...

Hogyan erősíthetném a tudatalattimban, hogy egészséges vagyok és a pozitív gondolkodást? Hogy ne gondoljak betegségekre. Van bevált módszeretek? A tudatalattinak valóban teremtő ereje van? Megtapasztaltátok?

Figyelt kérdés
dec. 25. 17:39
 1/8 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok a válaszra. Mert olyan könnyű azt mondani hogy csak gondolkodj pozitívan, csinálni már nehezebb.
dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mondogasd magadnak, hogy egészséges vagy. Ha előjön egy negatív gondolat, akkor fordítsd meg, és mondd, hogy “nem igaz, egészséges vagyok”y
dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
“.
dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

2.


De az a baj hogy magának hazudik és tudja is, ezért nem működik.

dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Nálad ez működik? Mesélnél róla? Köszönöm.
dec. 25. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza van a #4-esnek. Nyilván ez magától nem megy. Vagy csak a duma nem hatásos. Ha csak tolod be a kalóriákat például, és 100 kiló felett vagy, hiába mondogatod, hogy csinos vagyok. Úgy szoktam eljárni, és úgy vagyok pozitív gondolkodású, hogy mindent megteszek annak érdekében hogy...

Tehát ha le akarok dobni 5 kilót, mert télen felszaladt rám, akkor már februárban többet mozgok, odafigyelek az egészséges táplálkozásra, a rost és folyadékbevitelre. És ha a cselekedeteim iránya is az, amit szeretnék elérni, akkor könnyebb bebeszélni magamnak. És ezt nem a tudatalattinek kell bebeszélni. Erről tudatosan kell így gondolkodni. Ép testben ép lélek...

dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az elméd nem tud különbséget tenni az igaz és hamis között. Nyilván, ha úgy gondolkodsz, hogy ez nem igaz, ha azt gondolod, hogy igaz valami, akkor az igaz lesz. De, ha írsz nekem privátban kérdező elmagyarázok mindent.
dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* Ha azt gondolod valamiről, hogy nem igaz, akkor nem lesz igaz.
dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!