Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vitaminokat, ásványi...

Milyen vitaminokat, ásványi anyagokat, egészséges zsírokat érdemes pótolni táplálék kiegészítők segítségével?

Figyelt kérdés

Megkérném, hogy hozzáértő személy válaszoljon ne olyan aki szerint elég megenni egy almát egy nap meg ehhez hasonló…

Érdekelne, hogy miket kell pótolni, azoknak milyen formáit, mit mikor és mivel…

Egyelőre nem tervezek vérképet nézetni, de azért a legfontosabbakat anélkül is szedni kene

Fiatal, a többséghez képest aktív és stresszes életet elő személy vagyok-mivel ez is valamennyire meghatározhatja az igényeket


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. dec. 14. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

D vitamin

B komplex

C vitamin

Omega 3

Béres csepp (nyomelemek)

2022. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ


Illetve az is érdekelne h ezeket a vitaminokat, ásványi anyagokat, omega 3-at honnan érdemes beszerezni?

Táplálék kiegészítőket forgalmazó cégtől? (Gymbeam palettája eléggé tetszett, megfelelő formában is kaphatóak pl oxid helyett citrat vagy biszglicinat (gondolok itt pl a magneziumra))


Vagy inkább gyógyszertarbol esetleg bio boltokból?

2022. dec. 14. 23:03
 3/3 szg74 ***** válasza:

Nekem a G&G készítmények jöttek be legjobban. Valamivel drágábbak az átlagnál, de ez nem véletlen. Itt is körülnézhetsz és tájékozódhatsz:

[link]

Az olyan készítmények, amelyekben egyszerre sok minden van, és még viszonylag olcsók is, nekem gyanúsak, ami a hatékonyságukat illeti.

2022. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!