Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnak emberek lázasan...

Hogy tudnak emberek lázasan dolgozni bemenni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, mikor valami szar munkahelyen be sem jelentik, és még ki is rúgják ha nem megy be és jelenleg nincs más lehetősége.

Hanem hogy fizikailag hogyan?

Éjszaka voltam lázas, ma hőemelkedés, de az ágyból nem bírok kikelni. Szerencsére szabin vagyok mondjuk.



dec. 27. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sehogyan. A lázat komolyan kell venni.
dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Kényszerítik magukat, mert azt gondolják valami miatt, hogy muszáj. Vagy félnek a következményektől, vagy vasszigorban lettek nevelve és bennük maradt. Te is be tudnál menni fizikailag, ha nagyon akarnál, csak nem lenne jó. De én sem megyek be, ha bármi bajom van, a betegséget ki kell pihenni.
dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet menni csak nincs semmi értelme. Én úgy voltam egyszer, hogy reggel még semmi bajom sem volt, a munkahelyen lázasodtam be, muszáj volt végigvinni a napot de nem sok köszönet volt benne. Másnap péntek volt, szóltam, hogy nem megyek be, irány az orvos, de akkor már estem össze, kiderült, hogy tüdőgyulladás. Az orvos jól lecseszett, miért nem jöttem már hamarabb mert lábon hordtam ki már egy ideje. Azóta jobban figyelek magamra.
dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit visel meg a láz, másképp éljük meg. Én ritkán vagyok lázas, de amikor igen, olyankor csak furán érzem magam, nem rosszul. Kb. olyan 38,5 - 39-ig simán megyek akárhova.
dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem egyszer megkert a főnököm, hogy menjek be 40,5 fokos lázzal, mert ő nem tudja megoldani amit nagyon kell.! Aláírom, tényleg életbevagoan fontos szerződés volt, a holland partner ezért repült ide fél napra, hogy nyélbe ussuk).


Taxiba ültem és bementem,megcsináltam, alairtuk. Utána a főnököm hazavitt autóval. Igazából nem volt semmi bajom, nem éreztem magam annyira rosszul, csak nem akartam a többieket megfertozni. Se a holland pasast.

dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"olyankor csak furán érzem magam, nem rosszul. Kb. olyan 38,5 - 39-ig simán megyek akárhova."


Detto. Nekem még hozzájön az is, hogy ilyenkor kell valamit csinálnom, akkor nem szenvedek, ha csak döglődöm, akkor nem jó. Az egy baki az volt, hogy ez más betegségeknél bejön, a covidnál tavasszal (nem tudtam, hogy az) elmentem az erdőbe túrázni, és minden hasonló aktivitásra visszaestem. Aztán 15 óra alvás után már tünetmentes voltam, amikor már tudtam mi a baj.

dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bemennek szenvedések közepette. Kell a pénz és táppénz az kevesebbet ad. Azért albérletben lakni nem olyan jó buli, ami az anyagiakat illeti.

Vagy nincs orvosuk még.

Nyilván lázasan jobb otthon, mert bent senkit se fog érdekelni, miért nem hozza a darabszámot.

dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Bevesznek 1 Cataflamot és 4 órán át lenyomja kb 1 fokkal.
dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki érzi egyformán rosszul magát lázasan, és nem is mindenki egyformán megerőltető munkát végez... De nyilván nem szabad bemenni ilyenkor, előbb meg kell gyógyulni, hogy ne fertőzzenek meg másokat.
dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

8.vagyok.

Nem ez volt a kérdés?? De. Bevesznek valami, ami leviszi a lázat és úgy be tudnak menni. Miért kell ezért lepontozni?

dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!