Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől hányhat a párom éjjel óta?

Mitől hányhat a párom éjjel óta?

Figyelt kérdés
Kb 10 körül ő evett egy szombaton készült krémes, piskótás sütit én viszont nem. Hajnali 2 óta nagyon sokat hányt, a sütit és folyadékot. A víz is kijön belőle folyamatosan, viszont a sütin kivül a vacsit meg semmi aznapit nem hányt ki. Nagyon rosszul van szegényem, mitől lehet ez? Ugye nincs komoly baja?
dec. 29. 08:52
 1/5 anonim válasza:
93%

Ezt most komolyan itt gyakorin kell megbeszélni? Vidd el orvoshoz, vagy h az nincsen akkor ügyeletre.

1. Ha szombaton készült akkor megromolhatott.

2. Elkaphatott vmi hányásos megbetegedést.

3. Akár terhes is lehet.

De ezt itt a gyakorin keresztül nem fogod megtudni, mivel te vagy a párod mellett.

Vidd el orvoshoz!

dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Háziorvos? Szerinted mi belelátunk??? Felnőtt embernek ennyi esze legyen már, hogy telefonál az orvosnak, ahelyett, hogy szenvedtek!!!
dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha szombati krémes sütit evett meg ami már 5 napos akkor az simán megromolhatott még a hűtőben is. Ha házi gyártás akkor nincs agyon tartósítva gondolom és az valószínű már megromlott ezért is hány tőle meg van rosszul. Ezek a krémesek max 2-3 napig bírják és ennyi. Én például szerdán ettem meg a vasárnap készült tejszínes süteményt és már éreztem az ízén hogy kesernyés meg savanykásabb a kelleténél, és fél nap után égett a gyomrom, de én megúsztam ennyivel.


Aztán lehet hogy még az is benne van hogy összeszedett valami ilyen vírust és attól van oda ennyire.

dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb esélye van a vírusfertőzésnek, mint az ételmérgezésnek. Mindenesetre folyamatosan itatni kell, hogy ne száradjon ki. Széntabletta ilyenkor jót tehet, hányinger csillapító gyógyszer ajánlott.
dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél te is a sütiből, ha te is hánysz, akkor nincs vírusfertőzése.
dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!