Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vény nélküli gyógyszert...

Milyen vény nélküli gyógyszert ajánlanátok meghülésre?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, viszont már így vizsgaidőszak előtt nem kéne hiányoznom, milyen vény nélkül kapható gyógyszert ajánlanátok megfázásra?Előre is köszi
2010. okt. 22. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Neocitran. Mézes tea
2010. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is legjobban a Neocitran vált be.
2010. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neocitrán + bele egy nagy kanál méz.
2010. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neocitran+aszpirin

ezt lefekvés előtt beveszed (vagy napközben is lehet, lényeg, hogy utána azonnal bújj be felöltözve a paplan alá, és maradj ott ameddig csak tudsz. Másfél óra alatt jól kiizzadsz, utána át kell venned száraz cuccot, ezt előtte ki is készítheted.

Az izzadás nagyon fontos, ne takarózz ki, tűrd el. Nekem épp 3 napja mentette meg az életem, szintén egyetem miatt sürgősen meg kellett gyógyulnom. Már másnap tudtam menni suliba, nincs semmi bajom.

2010. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
oscillococcinum. nekünk ez vált be a legjobban
2010. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Mindenképpen kipróbálom..:)
2010. okt. 22. 12:46
 7/8 anonim válasza:
Pibaex Nagy hatékonyságú igazolt hatású Immunerősítő és antioxidáns.
2010. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neo Citran nagyon jó ötlet, de mellé nehogy szedjél aszpirint tönkrevághatod a májad meg a vesédet.


Oscillococciunum:

100 a 200.onran higított alkoholban rohasztott pézsmakacsamáj és szív.

Homeopátiás szer.... kutatások igazolták hogy teljesen hatástalan meghűléses tünetekre.

2010. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!