Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan tudom, hogy kigyógyulta...

Honnan tudom, hogy kigyógyultam már a mononukleózisból?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4 napja már semmi bajom nincs csak nyilván fáradékony vagyok. 3 hetet voltam otthon ágyban fekve. Volt lázam az első két hétben aztán torokgyulladás, náthával. Ezek már elmúltak. Annyi hogy éjjel még egy kicsit mintha izzadnék néha. Szerintetek mikor jön el az hogy meggyógyultam?

dec. 30. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hat hétig szoktak a diákok tesi felmentést kapni, szóval még három hétig csak óvatosan terheld magad.
dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Újra csúszik a bré
jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fél évet feküdtem vele, meg egy volt osztálytárs is, 2 hónapig nem járt iskolába.

A fáradékonyságot a máj érintettsége okozza és ha nem pihened ki rendesen és nem tartasz máj diétát, akár másik májra is szükséged lehet. Alkoholt, egyes gyógyszereket el kell felejteni egy jó ideig.

jan. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!