Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthára + gyengesége hivatkozv...

Náthára + gyengesége hivatkozva szerintetek kiìr tàppènzre a háziorvos?

Figyelt kérdés

jan. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen, de plusszold meg hasmenéses élménybeszámolóval. Azt nem tudja megcáfolni, de így csak nem enged el dolgozni/suliba.
jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb, mint hogy elmenj dolgozni es szetterjeszd a kollegaid kozott ha vannak. Guny nelkul. Vannak olyan "hos-magyarok" akik buszkelkednek, hogy "A kadari rendszerben nem volt ilyen ott 38 fokos lazzal dolgoztam es mai napig dolgozok!!". Ezek igazabol az ilyen 45 - 55 eves korosztaly aki ezzel dicsekszik, es lenezi aki nathaval van otthon. Ha megemlited neki, hogy talan nem kene, mert mindenkit szetfertozol, akkor arcodba vagja, hogy "akkor igy jartak, legyen erosebb immunrendszeruk!" vagy hasonlo.
jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

2.

És hol van itt 38 fokos láz?

A nátha az nátha, ha eleve felmerül, - még az orvos részéről is, - hogy necces az otthonmaradás, akkor talán a többiek sem fognak berokkanni, ha elkapják ezt a halálos betegséget. A te logikád szerint egyidőben otthon rostokolna mindig a fél ország.

Arról már ne is beszéljünk, hogy lehet, hogy nem is melósról, hanem lusta diákról van szó jelen esetben.

jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

2.

Ha esetleg maszkban megy el dolgozni, hogy ne fertőzzön? Senki ne játsszon hőst, de lógni sem kell. Van megoldás arra is ha dolgozni akar, bár itt a kérdés szerintem hogy hogyan lehetne lógni.

jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látod 4, tényleg a lógás a kérdés. Onnan lehet tudni, hogy amikor betalál, akkor sértődötten lepontoznak.
jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!