Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha megfertőzőtt valaki hányós-...

Ha megfertőzőtt valaki hányós-hasmenős vírussal, mennyi idő míg kijön rajtam?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősőm 2. napja hány meg ment a hasa is. Ma találkoztunk, utaztunk 1 órát autóban és utána kb. 4 órát egy légtérben voltunk, majd rájött a hányás. Gondoltam a kaja, de nem! utána nyögte ki, hogy amúgy már 2 este is ez volt, azt hitte elmúlt, mert nincs rosszul. Mondjuk tényleg nem látszott rajta semmi…


Nem szoktam elkapni ilyeneket, nem is tudom, mikor voltam utoljára beteg, de holnap mentem volna valahova és nem kockáztathatok, baromi mérges vagyok.

Mennyi idő szokott lenni a lappangási ideje egy ilyennek?

Borítékolhatom, hogy elkaptam?


febr. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy elkaptad.

Szerintem holnap már jelentkezie kell,ha igen.

febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pfff, kedves ismerős...

Reménykedj! Ha elkaptad 24 órán belül kijön.

Én, amikor elkaptam, napközben voltam a fertőzöttel, utána már hajnalban elkezdődött...

febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jah. Nem szeretem az ilyet. Nem vagyok hipohonder, de azért…


Már az idegtől leszek rosszul :D

febr. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!