Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A jövő héten kapunk a suliban...

A jövő héten kapunk a suliban TBC oltást és fájaz alkarba adott szuri?

Figyelt kérdés
Szóval kapok a jövő héten TBC-oltást alkarba de azt mondta osztfő, hogy akinek nem pirosodik be az fog kapni felkarba is szurit és az fájni fog mit cs ináljak ha nem pirosodik be mivel dörzsöljem be , hogy piros legyen és nekelljen vállba kapnom fáj az alkarba adott szuri oda még nem kaptam
2010. okt. 24. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem te ne avatkozz közbe

most nem tudom már milyen a tbc oltás hogy mondta ofőd hogy nagyon fáj, de nem lehet annyira kibírhatatlan, picit tűrj

2010. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkább bevállalnál egy TBC-t aminél vért köpsz meg fuldokolsz és még vagy 100 szurit kapsz mint még egy apró picike oltást a felkarodba? Érdekes a felfogásod.

Amúgy meg nem fog fájni, ne legyél olyan mint egy két éves akik végig ordítja a szurit. Nem olyan nagy dolog ez. Amúgy meg azt sem hiszem, hogy alkarba adnák. Évek óta nem adnak alkarba oltást.

2010. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah bocs, az ofőd még oda kapta, te már nem hinném, hogy oda fogod kapni.
2010. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi nincs is ezzel semmi baj csak nagyon nem bírom a fájdalmat azt mondta, hogy nem is felkarba hanem egészen a vállba kapjuk légyszi ird már meg, hogy ténleg fáj-e köszi
2010. okt. 24. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:

én mindig is paráztam a szuriktól, de nekem nem fájt, amikor kaptuk. és nem éri meg csalni ezzel.

21/N

2010. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyéni, hogy fáj-e. Nekem kb 6 éves koromba fájt utoljára és onnantól soha többet. Pedig jópár szurit kaptam már életem során.
2010. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyet kapunk alkarba a bőr alá és ha az nem pirosodik be akkor kapjuk a másikat vállba.

Na először is mivel hatodikba járok nagyfiú vagyok már és soha nem ordítottam szurinál másodszor inkább egy szuri mint utána száz egy kis szúrás tudom nem is félek annyira csak megijesztett, hogy fájni fog.

2010. okt. 24. 11:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Felkar=váll. Oltásnál ugyanaz a kettő. Nem fogod máshova kapni mint az eddig vállba kapott oltásaidat.
2010. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont erről mesélt biosz tanárunk. Ha nem pirosodik be akkor az azt jelenti hogy nem dolgozik a szervezeted hogy legyőzze a vírust, ezért adnak ilyen esetben a vállba is. Mondta hogy egy csomóan mű pirosítást csináltak, de a doki simán látja hogy mi a szitu, úgyhogy nem éri meg bepirosítani, és amúgy sem biztos ,kedves kérdező hogy nem fog bepirosodni az a rész
2010. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod te hány éves vagy és mikor kaptad meg? fájt kaptál vállba és az ténleg oyan borzalmas fáj alkarba fájt?
2010. okt. 24. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!