Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy 13 éves lány tüdőgyulladás...

Egy 13 éves lány tüdőgyulladásban elhunyt. A Covid járvány idején a Covid-ra fogták volna mint haláli ok?

Figyelt kérdés

[link]


Mint ahogy a cikkben kiderült, nem Covid okozta a halálát. Csak nekem van olyan érzésem hogy 3 évvel ezelőtt a Covid-ra fogták volna?



febr. 7. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hová sorolták volna. Lehetetlen pontosan eldönteni, hogy egy többszörösen beteg ember halálában melyik betegségnek mekkora szerepe van a halál beálltában.
febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem biztos. Nyilván a szíve is gyenge lehetett. A kettő összefügg.

Kerdés, nem volt-e alapbetegsége is, kapott-e plusz fertőzést, stb.

Értelmetlenek az ilyen kérdések. Nincs orvosi információ, s ha lenne is, nem ide járnak konzíliumot tartani.

febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Divat lett sok embernél az, hogy minden halálesetet összefüggésbe tudnak hozni vagy a covid-vírussal vagy a covid oltással.
febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Én is arra gondoltam. Csoda, hogy most nem arra fogták. Egyébként sajnálatos, de covid előtt is előfordultak ilyenek, pont olyan gyakorisággal, ahogy covid szövődményében halt meg gyerek (értsd, nagyon ritkán), csak nem mondta be a tévé.

Sőt, dolgoztam sérült gyerekekkel. Majdnem mindig tüdőgyulladaásban haltak meg. Volt egy alapbetegségük, ami miatt gyenge volt az immunrendszerük és a tüdőgyulladás elég kemény ahhoz, hogy halált okozzon ilyen esetben. Ugyanez történik a legyengült idős emberekkel is. Covid alatt semmi más nem történt. Ugyanez. Csak annak lett hírértéke. Egy közönséges influenza szövődményének meg nincs.

febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem tudni. Én majdnem egy faluban lakom a kislannyal aki így járt. Elképesztő. Mátészalka is,és a haziorvosok is!!!! :(
febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik rokonom a covid alatt halt meg tüdőgyulladás szövődményeiben, simán rá lehetett volna fogni, hogy covid miatt, mégse tették, hiszen nem volt covidos.
febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, mire fogták volna, de az, hogy 2024-ben nem lenne szabad meghalnia tüdőgyulladásban egy gyereknek sem, abban biztos vagyok.

Egy szégyen ez az eset, szégyen a magyar egészségügy, a körzeti orvosssal és az ügyelettel együtt. (És az orvosi ügyeletek megszüntetése miatti halálesetek még csak most fognak megkezdődni...) Gyalázat.

febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha az öregapámnak áramszedője lett volna, azt is a Covidra fogták volna.

Komolyra fordítva a szót.

"Mint ahogy a cikkben kiderült, nem Covid okozta a halálát"


A cikk sehol sem állítja, hogy nem volt Covidos, csak azt, hogy valószínűleg influenzás volt. De a valószínű és a biztos az két külön dolog. Mert Covid most is van, és elég sokan elkapják, és a tünetekben van átfedés. Csak teszttel derül ki pontosan, azt meg nem nagyon csinálnak már.

Üres spekuláció a kérdésed, akárhogy is nézzük.

febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Majd mindjárt jönnek itt egyesek, aztán az oltásra fogják. Akkor is, ha nem kapott.
febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

100%, hogy oltott volt! Legyengítette a szervezetét, és így tudta elkapni a tüdőgyulladást! Ébredjetek már fel! Az oltás méreg, akik beadatták, mind meghalnak még az évtized vége előtt!


#irónia

febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!