Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már megint minek ezek a...

Már megint minek ezek a szigorítások mi szükség erre?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi csak idegesítik a fiatalokat fokozzák a problémákat. Meg nehezítik az életünket, főleg nekünk egészséges fiatal embereknek. Én mondjuk nem járok, jártam szórakozni de nem értem a korombelieket ezt hogy bírják elviselni. Engem csak az idegesít hogy mi ránk akarják tukmálni az oltást. Julcsi néni meg Pista bácsi érdekében. Kösz nem.

2021. márc. 3. 19:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézek híreket, TV-m sincs, teló hírfolyamán már annyi minden van tiltólistán mint a fene....


Szóval, megint szigorítottak valamit???


Engem csak a kijárási korlátozás ami érint... vagyis még nem, de ha jön a jó idő akkor szeretnék este is kirándulni, nem csak nappal.

Szórakozóhelyekre nem járok, így az nem érint.

Maszkot meg már egész megszoktam a boltban...


32/F

2021. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mi volt? Milyen változás van megint? Nem tudok semmiről, én se igazán hallgatok, olvasok híreket.
2021. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
63%
Nemis szigorítottak most
2021. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látszik, eddig az időseket ijesztgették, most a fiatalok vannak soron. Nehogy már nyugodtan, normálisan éljen mindenki! Szó nincs járványról, erre megy ki a játék, hogy szétdúlja az amúgy is ingatag emberi kapcsolatokat. Ne találkozz, ne fogj kezet, ne öleld meg a szülőket, nagyszülőket, testvéredet, unokádat, nagybátyádat, gyerekedet, barátodat! Elvégre minek is az, ugye?
2021. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Csak ezt az este 8 utáni kijárási tilalmat szüntetnék meg...ez a legrosszabb az egészben
2021. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
65%
Maszkot is! Aki akarja, hordja, de ne kötelezzék rá az egész emberiséget. Gyerekeknek meg egyenesen tiltanám! Ez háborít fel leginkább.
2021. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
Ne is mondjátok múltkor annyira jó elvoltunk csak kocsikáztunk a barátommal, zenét hallgattunk csak úgy elvoltunk. Aztán néztem az időt 7.50 van. Szívizom görcs elkapott hogy haza kell menni. Meg vannak ilyen napok szeretek csak úgy beülni a kocsiba és menni. Most meg üljek itthon és eddig ültem tisztességesen de már annyira bezárva érzem magam jó lenne legalább 10ig kitolni azt a korlátot ha már annyira szeretnék.
2021. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
45%

Nekem több ismerősöm is volt vagy épp beteg. 5 embert vesztettem a járványban. 2 ismerősömnek május óta nincs szaglása és nem érez ízeket. Nagynéném azóta homályosan lát, eddig 100%os látása volt.

Örülök, hogy nem informálódtok és van véleményetek, aztán kérdezgettek. Legalább nem stresszeltek feleslegesen.


Több iskola jelezte, hogy be kell zárni, mert nincs meg vagy a tanári kar, vagy a diák sereg megfelelő számú, egészséges tagja.

Aki a sürgősségin dolgozik, az tudna nektek mesélni, hogy ez nem kitaláció. És bizony a "brain fog", azaz fizikai szintű elmeroncsolódás követekeztében emlékezet kiesések, dadogás, beszéd készség időszakos elvesztése is létező jelenség (bár nem csak covidosoknál, de itt gyakoribb).


Ha a kormány intézkedései érdekelnek, egy oldalt kell megnézni: [link]

Nem olyan bonyolult ám!

2021. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ez a koronavirus.gov.hu elég szerencsétlenül kommunikál :(
2021. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
8# Őszinte részvétem!
2021. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!