Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fülfájásra vehetek be Diflamot?

Fülfájásra vehetek be Diflamot?

Figyelt kérdés
Kisfiam hazahozott egy jó kis nyavajàt az oviból, amit nekem is sikerült elkapnom. Napokig annyira fájt a torkom, hogy alig bírtam nyelni, mióta jött a köhögés ez jobb lett, viszont hangom nincs és fáj a fél arcom szinte. Szerintem a manduláimból sugárzik ki az állkapcsomba és a fülembe, de nagyon. Orvoshoz csak holnap tudok menni. Ma kezdődött, de sajnos ma esélyem nem volt dokihoz menni. Van itthon Diflam tabletta, ezt vehetek be úgy is, hogy nem beszéltem előtte orvossal? Elolvastam a betegtájékoztatót, csak nem emlékszünk, hogy ki és mire kapta ezt a gyógyszert, inkább kérdezek minthogy rosszat tegyek

febr. 8. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!