Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fülfájásra ajánlana valaki...

Fülfájásra ajánlana valaki valamit?

Figyelt kérdés
harmadik hete húzom a betegséget. Az első héten elmentem orvoshoz, nem írt semmit, azt mondta vírus, feküdjek, sokat igyak, vitamin stb. Közben elkezdtem köhögni, azóta is köhögök, 5 percenként fújom az orrom stb. A második héten voltam a fülészeten, kimosták a fülemet, de nem kaptam semmit. Most, úgy fáj a fülem, hogy megőrülök, és csak szerdán tudok dokihoz menni. Nincs valakinek valami jó ötlete, tapasztalata, mit tudnék csinálni? Nagyon rossz.
2010. jún. 13. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd ki a háziorvost és menj a fül-orr gégészetre újra, röntgenezzék meg a fejed és menj el a fogászatra is szintén röntgenezzenek


addig meg a jó öreg meleg só vagy infralámpa, rengeteg folyadék és Nasivin orrcsepp, ha nem vagy rá allergiás és nem használtál túl sok orrcseppet mostanság...úgy csöpögtess, hogy a szádban érezd az ízét

2010. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A régi öregek a kövirózscseppet ajánlják. Én még nem használtam,de sokan tapasztalatból mondják,hogy jó.Fokhagymagerezded is ajánlják a fülbe dugni.
2010. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen az orrcspp is jó. Feküdj a fájósfüledre és ugy cseppentsd hogy érezd hogy halad a füled felé.Egy kicsit lejjebb legyen a fejed, azaz lógjon.
2010. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, a meleg sót meg tudom oldani, a fülcseppet holnap beszerzem. (kövirózsám nincs.)

Szerintetek aloe verát cseppenthetek a fülembe?

2010. jún. 13. 13:18
 5/6 anonim válasza:

Az aloe verát nyugodtan használhatod,nekem is segített,igaz kicsit csípte a fülemet,de hatott.

21/L

2010. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok nektek, köszönöm! Aloe verát csepegtettem, cataflamot szedtem be, és fokhagymagerezdet dugtam a fülembe. Meg melegítgetem. Csökkent a fájdalom, tudom csinálni a dolgomat, nem kínlódok. Szép napot nektek!
2010. jún. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!