Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most van valamilyen hasmenéses...

Most van valamilyen hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel már felkelés után éreztem, hogy valami van a hasammal. Enyhébb görcsök, aztán úgy, ahogy el is múlt,de suliban is időnként fájt. Délutánra semmi. Ma reggel szintén éreztem,de úgy, ahogy, szintén elmúlt,meg amúgyse érződött olyan komolynak, hogy baj lenne a suliban. Éreztem ingert, hogy mintha nagydolgozni kéne,de időm se volt, aztán az is elmúlt. De második órán elkezdett nagyon fájni,görcsölni,kiszaladtam,ahol nem is volt igazán híg a széklet,amit furcsálltam is egy kicsit,de a hasam továbbra is görcsölt. Mondtam, hogy hagy menjek el,mert nem ez van. Aztán hazafelé semmi, úgy voltam vele, hogy a semmi miatt jöttem el. De aztán a buszon az utolsó tíz percben el kezdett megint görcsölni, és azt hittem, hogy el se jutok hazáig, és befosok, miután leszállok, akkor már rossz volt a helyzet. Épp, hogy hazaértem, akkor nagyon sokat és híg székletet ürítettem, azóta kisebbek jönnek, illetve gyengeség. Most van valami ilyen vírus,vagy csak velem van a baj? Mert például évfolyamtársam kiposztolta, hogy valaki bement betegen és az egész osztalyukat szétfertőzte,de nem írta, hogy milyen betegség, és én sem kérdeztem. Meg aztán a közös angol órán is a huszon valahányból négyen voltunk bent (amin már rosszul lettem), és tőlünk is hiányoznak azért néhányan.
febr. 9. 01:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést,a tegnap reggel szerda reggel akar lenni. És tegnap, csütörtökön volt ez a mizéria (a második nap, mikor konkrétan elkezdődött és hazajöttem)
febr. 9. 01:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudtam róla!
febr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van mert rokonok között is sokan szenvednek hasmenéstől.


Egyikőjük vasárnap óta folyamatosan fosik. Volt olyan nap mikor 15x is elment.

febr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem most vált aktuálissá. Legalábbis remélem, hogy nekem is csak valami vírus okozza.

Tegnap reggel kezdődött a buli, majd nap végére 6x voltam, de ezeknek a vége már csak rohadt sok levegővel ürülő kis valami volt. Éjjel legalább hagyott aludni, de ma reggel is mennem kellett még, gondolom leért a tegnapi kaja, tehát megint kiadósabb volt..

Hőemelkedésem van/volt csak szerensére, 37,4, de tegnap a fejem majd' szétment mellé, szóval ebből gondolom, hogy vírus lehet. Páromnak ugyanez volt 2 hónapja, de ő eleinte annyit ment éjjel, hogy összeesett reggelre.

Neki összességében olyan 3 napig tartott, én most vagyok a másodikon, de lesz még itt érzem.

febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazság szerint két napig volt, ezalatt fokozatosan csökkent az inger és vált normális állagúvá. Majd ezt követően két nap múlva megint hígabb lett (volt egy kis visszaesés negatív irányba az állag tekintetében,de messze jobb volt,mint ahogy kezdődött). Nekem ennyi volt kb, mostmár jól vagyok. Bár egyébként ezt az utolsót nem tartom kizártnak, hogy a stressz okozta, ugyanis hétfő hajnal volt, rendszeres suli miatti szorongás.
febr. 19. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja az simán lehetett attól is akár.

Nekem tegnap szarabb volt azért, az biztos. Tegnap ezidáig valami 4x mentem már kb, ma csak a reggel, meg már tudok legalább anélkül pisilni, hogy mást is kéne.. :D a fejem sokkal jobban fájt, az már csak ha felállok zsong be egy kicsit. De igen, ez a második nap azért még biztos rossz nekem is.

Lázam se ment feljebb, szóval remélem megmaradok.

febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!