Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum mellett láz?

Antibiotikum mellett láz?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladásra kaptam antbiotikumot, már 4. napja szedem de 2 napja 38ra felmegy estenkent a hőm. Ez miert lehet? Allegrias lennek ra, vagy nem hasznal az antibiotikum? (ha mondjuk ugye virusos fertozes). Kell aggodnom miatta? Volt valakinek hasonlo? (Dokihoz mar 3szor visszamentem, vegigszedem mar a gyogyszert csak erdekelnenek egyeb tapasztalatok, meglatasok). Elore is koszonom!

febr. 10. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum a vírusokra nem hat. Azért szokták felírni, hogy megakadályozzák a bakteriális felülfertőződést. Kitartás és jobbulást!
febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem bakteriális tüdőgyulladás. vírusosra nem jó az antibiotikum, más kezelés javallott, dokinak tudni kéne...
febr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jol irja az 1-es gipsz jakab amugy, de emellett pl herpesz virus ellen meg tobb fajta virus ellen van gyogyszer de lehet a te esetedben nincs nagy valoszinuseggel.
febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Enis igy gondoltam. Csinaltak vervetelt, nem tudom abbol meg lehet-e mondani hogy mi okozza. Meg azt olvastam hogy ha virusos akkor a szervezet lekuzdi magatol otthon maradas mellett. Vagy ekkor is irnanak fel gyogyszert?
febr. 11. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Menj pulmonologiara, ott tolem annyi vert vettek mint egy elefantbol, es rengeteg korokozot neztek - ez a Szent Janos korhaz volt, tudom nem a higieniarol hires, de van ott egy nagyon alapos doki, valamilyen Tamas, pulmunologus. Ha meg ott dolgozik. Kapkodos, meghallgat, de nem a legkedvesebb forma mert megy ide oda surgossegi, jon a mento, ertheto. Mentem hozza kb. 3 hetet es meg mindig kezelt. De nagyon alapos volt azt tudom. Olyan korokozokat is nezett, ekg, asztma teszteles mindent, amiket egy normal vervetel nem szokott csinalni. Egyszerre 3 vervetelem is volt. Szakmaban otthon van, TB alapu volt raadasul, de hogy mondjam. azert vigyel neki elotte kozben utana "csokit" es ne feltunoen. En akkor egy 10 000 forintos csokit adtam neki parszor, ma mar az nem sok, szoval szamolj ugy. Mondd neki, nemtom, hogy itt vannak a verkep eredmenyek es hatul fogjad mondjuk a "csokit" es tedd messzire az asztalara hogy mas ne lassa es mondd neki, hogy ha nincs ott a kozelben szem, hogy a hatoldalan folytatodik. Ez csak egy otlet. Hidd el, nem kop be, azonnal tudja mit kell tenni :)

febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!