Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem kapok levegőt fekve?

Miért nem kapok levegőt fekve?

Figyelt kérdés
4 napja nagyon csúnyán megfáztam, 26 fokban is folyamatosan rázott a hideg, nem volt étvágyam, sokat köhögtem és napi 1 tekercs wc papírt használtam orrfújásra. A harmadik napra ezek a tünetek szinte mind elmúltak, de továbbra sem tudok feküdni 30 percnél tovább, mert fulladok, így már 4 napja csak ülve tudok aludni. Ezen kívül erőm sincs, nagyon hamar elfáradok még egy kissebb sétától is. Egyedüli pozitív vonatkozása az egész történetnek, hogy azóta nem dohányoztam, és nem is híányzik.

febr. 11. 05:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Az alap válasz valószínüleg az lenne, hogy irány a doki, de sajnos nincs TB-m.
febr. 11. 05:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alvási apnoéd van? Annak vannak ilyen tünetei, nekem is az van.
febr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem csak alváskor jelentkezik? Én ébren sem tudok feküdni fél óránál tovább.
febr. 11. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig ezzel sürgősen orvoshoz kellene menned mert lehet, hogy kétoldali tüdőgyulladásod van és az nem játék.


Szaturációd mennyi? Meg tudod mérni?

febr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi a szaturáció, nincs hozzá eszközöm. Ellátnak egyáltalán TB nélkül? Ha el is látnak, akkor gondolom utánna több százeret kiszámláznak.
febr. 11. 06:36
 6/6 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Fizesd be a tb t a navnal jobban jársz, ha még nem fizeted befogjak hajtani rajzltadcmert adó mar
febr. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!