Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A későbbiekben is ellenálló...

A későbbiekben is ellenálló leszek a betegségekkel szemben vagy idővel mindenki gyengül?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és évente maximum egy pár napig vagyok általában megfázott, de lehet, hogy még annyira sem. Lázam se szokott lenni, maximum egy 37,4 körüli hőemelkedésem. Vagy ez pont hogy nem jó?

Hálistennek covidos sem voltam, vagy tünetmentesen ment rajtam át. Ha a munkahelyemen mindenki betegeskedik akkor is legtöbbször én maradok csak bent, táppénzre sem kellett mennem eddig soha.Legutóbb vényköteles gyógyszert óvodában kaptam. Lehetek olyan szerencsés hogy ez így maradjon még jó sokáig? Vagy nincs ebben összefüggés?



febr. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok, sosem maradtam ki se iskolából, se munkahelyről betegség miatt. :) Nálunk az egész család ilyen, a 88 éves nagyanyám se beteg soha.

Úgyhogy kis szerencsével maradhatsz ilyen.

febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42 èves vagyok. Sosem szoktam beteg lenni, se sulibòl se munkàbòl nem hiànyoztam soha emiatt. Ha beteg van a közelemben, nem kapom el töle. Jò èletmòddal lehet tàmogatni az immunrendszert, ès akkor így marad.
febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!