Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem agyhártyagyulladás ugye?!

Nem agyhártyagyulladás ugye?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, h 11 napja fáj a fejem aztán pár napra rá elkezdett a fülem kattogni nyeléskor, lázam nincs a fejfájás elviselhető gyógyszerre nem áll ki, izomfájdalom az van, tarkóm is néha fáj, és az állkapcsom. Volt vérvételem és ott nem találtak semmit, voltam fül orr gégészeten azt mondták, hogy vissza van húzodva a dobhártya emiatt is fájhat a fejem és az állkapcsom, ilyen sokáig nem húzódna el, igaz? Néha elfeljtek dolgokat, és a gerincen is fáj :( kedden megyek magán neurológiai vizsgálatra! Csináltak arcüreg rtg-t is, de nincs gyulladás, de az arcom, ha meg nyomom akkor fáj:( szorongó is vagyok, egy éve, ebbe a 11-12 napja magamnak állítok fel diagnózist, és folyton valami daganatra gondolok, agyhártyagyulladás és ilyenek, hasmenésem is volt:( étvágytalanság is van:( néha izzadok, mint egy ló:(
febr. 17. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Boztosan nagyon rossz lehet, de valóban okozhatja a dobhártyád a fejfájasodat. Ne gondolj egyből a legrosszabbra!

Ne olvasgass a neten, mert mindig csak borzasztó dolgokat találsz és mindegyikben azonosítani fogod magad. Tudom, mert én is ilyen cipőbe jàrok csak nekem a hasammal van baj, de addig meddig olvasgattam én is, amíg depressziós lettem. Èn is mindenfèle sülyos dolgot bemeseltem magamnak. Betegsègem 5 hónapja mèg nem derült ki, de a rossz dolgokat màr kizárták.

A hasmenés es az étvágytalanság màr biztos, hogy a stressz, szorongás miatt van. Ne hagyd ezt elhatalmasodni, mert depressziós leszel. Türelmesen vàrd meg a vizsgálatokat.

Jobbulást kívànok!

febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
febr. 18. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!