Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg gyógyulók igaz?!

Meg gyógyulók igaz?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy hónapja volt egy mandulagyulladásom ami tűszős volt, és nem mentem vele orvoshoz, mert előtte voltam nála megint mandulagyulladásom volt, aztán mondom elmúlik, el is múlt le mentek róla a genny, 2 vagy 3 szem volt rajta, de viszont ugyanúgy piros, és aszimmetrikusak, így rá egy hónapra, de ma mentem vissza orvoshoz, és mondta ez nem szövődmény, de adott azért antibiotikumot, mert mondtam neki, h fáj mindenem is, mondta lehet posztCovidom lett, és hogy ne féljek:(
febr. 19. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Meg fogsz gyógyulni! :)

Szedd el.az antibiotikumot, mindet, ahogy a doki felírta. Szedjél C és D vitaminokat is, esetleg valami torok fertőtlenítőt. Rendbe fogsz jönni ne aggódj!!

febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendben leszel.
febr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek, még egy kérdés az nem baj ha pirosak, és dagik nem, mármint úgy hiszem, nekem mindig ekkorák voltak, és nem hátráltattak semmibe.:)
febr. 20. 07:21
 4/4 A kérdező kommentje:
És ver a víz is mindig...ma megyek neurológiai vizsgálatra.
febr. 20. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!