Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet candida? Milyen vizsgála...

Lehet candida? Milyen vizsgálatokra készűljek?

Figyelt kérdés

Fehér pöttyök vannak a székletemben két napja.

Ezelőtt kezeltem sajnos hüvelygombával is, és nem sokkal később a nyelvemen is volt.

Ezek elmúltak, vagyis a hüvelygomba úgy néz ki visszatér ezzel megyek nogyogyaszhoz, viszont nagyon megijedtem hogy a székletemben is fehér pöttyök vannak.

Nagyon félek főleg amiatt hogy kb lehetetlen kiirtani a szervezetből..

A másik gondom, ami miatt szerintem előjött hogy nem eszek normálisan, ugyanis pánikbeteg vagyok és szorongok így sokszor az élet gondolatától felfordul a gyomrom. Szerintem legyengült az immunrendszerem és lehet elszaparodott a candida.

Ha rágondolok is a pánik fog el, félek orvoshoz menni vele, és nagyon kellemetlen az egész.

Aki volt már hasonló helyzetben leírná hogy milyen orvoshoz kell menni milyen vizsgálatokra számítsak és hogy kigyógyult e belőle? Köszönöm



febr. 23. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat *étel gondolatától, bár a másik is helytálló lassan..
febr. 23. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
A candida termèszetes módon is jelen van a szervezetben, csak elszaporodhat, amikor legyengül az immunrendszer. Ez lehet a stressztől is ès a helytelen táplálkozástól is, nàlad minkettő fennáll. Az immunrendszeredet kellene erősíteni, egészséges étrend, mozgás, alvás. Esetleg szedj probiotikumot.
febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm igyekszem jobban és többet enni.

Valakinek valami probiotikum ajánlása van ami jó is? Szájon át szedhető és hüvelyi is érdekelne.🙏

febr. 23. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hüvelyit nem használtam, szájon át szedhetőből nekem múltkor a Protexin Balance-ot ajánlotta a patikus.
febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!