Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valami hasmenéses vírus,...

Van valami hasmenéses vírus, vagy esetleg más lehet a probléma?

Figyelt kérdés

3napja kezdodott egy kis gyomorfajassal reggel, betudtam annak hogy ehes vagyok, igy ettem, jobb lett, majd delutanra erosodott, vettem be fajdalomcsillapitot, segitett egy ideig…estere mar annyira fajt, hogy a kanaperol nem tudtam felkelni, melle tarsult hanyinger, laz, hasmenes.

Ugyeleten mondtak, hogy a vakbelgyulladast egyelore kizarjak, menjek vissza, ha esetleg a jobb alul kezdene fajni a hasam es hanynek is….most jarunk a 3.napnal, a gyomrom faj, lazam nincs, a hasmenes nem akar mulni….iszonyat sokat jarok wc-re 10utan mar szamolni se szamolom…kiszaradasnak semmi jele, etvagyam van, inni iszok, smectat valtatott ki velem az ugyeletes orvos…ezen kivul azt se mondtak, hogy esetleg van e valamilyen virus…mas nem beteg a kornyezemben. Mar ettol az allando wc-re jarastol kikeszulok teljesen, dokihoz visszamegyek termeszetesen ha nem lesz jobb, csak mar tegnap sokkal jobban ereztem magam, alig ment a hasam, erre estere megint kezdodott minden elorol…



febr. 28. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 3 hétig tartott. A családban másoknak kevesebb ideig. Már azért 3 hét után kezdett aggasztani de elmúlt.
febr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valóban valami vírus van most. Én is benne vagyok sajnos 1 hete
márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es!!! Mit eszel/iszol? Nekem 3. napja van hasmenés, kutyorgás, de pánikbetegként nagyon aggaszt.
márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Engem is elkapott ez a sz..r.

2hét abszolút kemény volt, én is már minden rosszra gondoltam.

Szedtem a bolust, smectat, enterolt.

Baromi ijesztő volt. Péntek óta csak a probiotikumot szedem, de már nem az enterolt, nekem valahogy a protexin balance jobban hatott.

Ha van kérdésetek írjatok nyugodtan, mert baromi jól körbe jártam a témát😂

Ráadásul 32hetes terhes is vagyok, úgyhogy duplán cumi volt🥲

márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, utolsó, ez borzalom! Kitartást, és jó egészséget Neked és a Pocaklakónak is 🙏
márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Köszönöm szépen! Mindenkinek kitartást! :)

Ne gondoljatok rosszra, nagyon alattomos ez a vírus most.

márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as! 2-es vagyok. Hasfogókon, aktív széntablettán élek. Sajnos még mindig nem gyógyultam ki teljesen. Nagyon rossz
márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, mielöbbi teljes gyógyulást kívánok!
márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Basszus szerintem engem ez teríthetett le egy hónapja, a családban senki más nem kapta el, én meg hipochonderként totál bepánikoltam már mi bajom.

Én nem tudom mi volt ez, de hasonlóan hosszan nyúlt el nálam is, holott ilyen vírus át szokott rajtam menni 2 nap alatt. A semmiből jött, az első 3 nap volt durvább ilyen napi 7-8 menettel, de utána a napi 1-2x hasmenés fennmaradt vagy egy hétig. Rendesen le is fogytam bele aztán amúgy se vagyok egy vastag alkat sajnos. :D jobbulást!

márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár nap hasmenéstől ne kezdjétek már a sírotokat ásni🤣Rajtam pár hete úgy ment át vírus, hogy egy nap 7x hánytam és vagy 20x ment a hasam. Na azzal kórházba is kerültem, mert kiszáradtam. Sima hasmenéssel, laza széklettel nem kell papot hívni, én felírattam antibiotikumot dokival, mikor 4-5 nap után nem akart elmúlni, szedtem azt meg probiotikumot és csá, rendbejöttem. Nekem a bolus, smecta meg széntabletta lószart nem érnek ilyenkor. Az egyetlen hasfogó, ami nekem bevált, a Pepto bismol, de azt sajnos Európában nem lehet kapni (csak USA, Mexikó stb).
márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!