Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek körömba ellen?

Mit tegyek körömba ellen?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 15 éves korom óta körömgombával küzdök. Már megjártam bőrgyógyásztól kezdve a pedikűrösig. A bőrgyógyász beküldött gombát kitenyésztetni laborba de nem sikerült sajnos, de felírta a terbisilt amit vegig szedtem max ha elfelejtettem akkor nem. Tavaly óta pedikűröshöz járok mert lánykén ez kicsit sok a lelkemnek… Valaki aki hasonlóval szenved. A lézeres körömgomba eltávolítás megéri? Más ötletem már nincs, cukorbetegséggel ijesztgettek egyszer pedikűrösnél, de mindig jó a cukrom a laboron…😭 Rettentően önbizalomromboló, egész nyáron csináltatnom kell hogy elfedjem nyaraláson és strandon.., grapfruitmag kivonatot is szedtem már

márc. 5. 13:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A gyógypedikűrösöm is megmondta hogy veszélyes tud lenni, főleg ha candida műveli. Olvass utána
márc. 6. 19:00
 12/12 anonim ***** válasza:

11.

Inkább te.

Nyugodtan keress rá: "körömgomba szövődményei", aztán nyitogasd meg őket. Mindenhol csak magáról a körömgombáról, meg a kezeléséről van szó, meg hogy ki kapja el, milyen betegségek hajlamosítanak rá, de sehol sincs olyan, hogy körömgomba miatt ez meg ez történt vele más szervében. Miért olyan nehéz elhinni, hogy ez helyi problémát okoz? Van ilyen még bőven: narancsbőr, visszér, hajhullás. Nem terjednek ezek sem sehova, meg nem okoznak mást, így gyakorlatilag főleg esztétikai problémák..

márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!