Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni, ha gombás és...

Mit lehet tenni, ha gombás és nem akar segítséget?

Figyelt kérdés

A baratom talpa gombás, nagyon hámlik a talpa, es mintha lisztes lenne es idönkent rettentöen vakarja, viszket eleg gyakran.

Be is van repedezve a böre itt ott a talpan.

Par hónap után nekem is kezdett viszketni nagyon a talpam. Semmi mas nyoma nincs, nincs folt, hamlas, de azt olvastam, ha viszket, akkor megis gombás.

A baratom azt mondja, nem gombas, hanem kiszáradt a talpa, es dühös ha szóba hozom, szegyelli magat.

Vettem kremeket, de egyszer bekeni, utana elunja, gomba elleni gyógyszert nem akar szedni, fel a gyógyszerektöl.

Nem kepes egy kezelest vegig csinalni. A laba is könnyen budösödik emiatt. Kezet se szivesen mos es inkabb csak vízzel. Folyekony szappant kihagyja. Szerinte sokszor eleg a víz, hiszen pisiles utan csak fennt fogta a farkat es tiszta a farka.

Es ö sem utálna ha en sem mosnák kezet pisiles utan.

Mert hogy szex közben erint engem ott lennt úgyis.

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?


márc. 7. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám az undorító igénytelensége miatt nem lehányni, amíg elmondom neki, hogy vége a kapcsolatnak.
márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
82%
szakítanék ha nem kezeli nem tudnék ilyen igénytelen nővel lenni
márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni megváltoztatni. Exférjemnek egyfolytában szólnom kellett, hogy vágja már le a lábkörmeit. Sokszor hetekig környörögtem, meg is szúrt éjjelente.

Nem emiatt váltunk el, de az élet más területein sem volt a legönállóbb. Hosszútávon nem fogod tudni elviselni, hogy nem undorodtál még meg? Oké, mindenki kaphat el betegségeket. De ha már reped, hámlik, akkor több hónapja fertőz téged is.

márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Kettes,a kérdező a nő.
márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért gondolod, hogy összeillesz egy ilyen igénytelen férfival? Valami gáz van veled? Neki is elkell fogadnia valami hasonló igénygelenséged? Ha nem akkor hagyd. Nem tisztel, nem foglalkozik a véleményeddel és nem érdekled. Szó szerint lábgombás lettél tőle és még mindig nem kezd magával semmit. Azt gondolod ezek után tenne érted valaha valamit, ami boldoggá tesz? Ez az ember a minimumot sem akarja nyújtani neked, te meg ott vagy, mindent megteszel, hogy csinos és szép legyél. Ő meg leszar...
márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb
márc. 7. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni. Azt kell eldöntened, hogy ezekkel a dolgaival meg tudsz-e barátkozni vagy sem. Szerintem azért ez nem összehasonlítható bűn azzal, ha ver, iszik, szerrncsejátékozik meg nem dolgozik, de ettől még bőven elég ok a szakításra.
márc. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lexzarja, hogy megfertöz téged, akkor én is lexzarnám és otthagynám. Mi vagy te? Az anyukája, ápolónöje, takaritónöje? De az biztos hogy nem a párjának tekint téged.
márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!