Kinek van hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval van az ujjamon egy szemölcs, ami elég régóta ott van, viszont pár hónapja már észrevettem a másik ujjamon is, és elmentem vele az orvoshoz, aki mondta, hogy ki kell fagyasztani. Meg is történt. Jelenleg egyszer majd jövőhéten kell mennem újra. Viszont neten utána kerestem, milyen fajták lehetnek, és így képrol nekem ez hasonlít az enyémre: Genitális szemölcs. De ahogy így olvastam utána, ezt műtétilag kell eltávolítani, vagy működik sima fagyasztással is? Esetleg akinek volt hasonló, tud valamit mondani? Előre is köszönöm a válaszokat.

márc. 15. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A genitális szemölcs azt jelenti, hogy a nemi szerven (genitálián) van a szemölcs, nem az ujjon. Az az orvos tudja eldönteni, hogy műteni kell-e vagy elég fagyasztani, aki látta az elváltozást.
márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kezelő orvosom látta és elküldött fagyasztásra, mar másodszor voltam de amugy senki nem mondott semmit nekem csak annyit hogy virusos szemölcsöm van
márc. 19. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!