Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy hirtelen nagyon kell vizelnem?

Figyelt kérdés

Egyszer munkában nagyon kellett pisilnem de nem tudtam elmenni így nagyon sokáig visszatartottam. Azóta a nap óta amikor pisilnem kell rögtön azt érzem majd be pisilek. Tehát mindig hirtelen jön az érzés és azonnal kell mennem. Volt hogy nagyon kellett mennem megint, de ahogy beültem az autóba elmúlt teljesen és csak később jött fel megint ez az érzés amikor eszembejutott, hogy wc re kéne mennem. Ez így volt több hétig. Most a héten viszont már második alkalom hogy arra kelek fel, hogy elkezdek pisilni. Igaz csak kis mennyiség jön ki mert felkelek és kimegyek azonnal, de így is kellemetlen. Röviden: hirtelen nagyon kell pisilnem és éjszaka arra kelek fel néha, hogy már egy része kijött. Utána olvasgattam de nem vagyok biztos benne, hogy ez felfázás lenne e. Valakinek volt hasonló? Valamilyen fertőzés lenne? Nem stressz okozza vagy hasonló lelki dolog ebben biztos vagyok.


20+/f



márc. 16. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Felfázáskor folyamatosan nagyot kell pisilned kell érzésed van, és legtöbbször csak pár csepp jön ki.

Nekem ilyen volt.


24/F

márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Urológus

Lehet stressztől is

márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Húgyúti gyulladás állhat a háttérben. Első lépésben Kisvirágú füzike teájával próbálkozhatsz, de azért keress fel egy urológust.
márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fáj ha pisilsz? Fáj visszatartartani? Nagy adag jön vagy csak egy kicsi?
márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pisilés nem fáj. Mondjuk mielőtt ez történt egy ideig fájt. Lehet hülye példa, de olyan volt mintha bent maradt volna egy kis vizelet félúton ami nem akar kijönni. Aztán ez elmúlt olyan két hét alatt, és rá nem sokkal jött ez a hirtelen érzés.
márc. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!