Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Súlyos alvászavar (még enyhébb...

Súlyos alvászavar (még enyhébb altató mellett is), hajhullás, izületek gyulladás, hőemelkedés, idegesség, feszültség, kimerültség, koncentrációs zavar, nagyon rossz memória, hirtelen látás romlás- okozott másnál ilyen panaszokat góc?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 05:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel az SBO-n kérdezősködnék inkább.
2022. nov. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
1, miért, ebben mi sürgősségi ellátást igénylő van???
2022. nov. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az tény hogy gócom van, vérképem se jó és megtalálták nem soká műtenek csak arra nem kaptam választ a dokitól, hogy ezt a sok bajt vajon mind ez okozhatja?
2022. nov. 15. 06:03
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
2, semmi, csak menőnek tartja leírni, hogy SBO 😆
2022. nov. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2: Nem tudom, hogy a látásromláson kívül mi az új, de a hőemelkedés neurológiai tünetekkel szerintem nem olyan, hogy ráér ez még pár hónapot.
2022. nov. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
5, az, hogy nem ér rá 5 hónapot, nem jelenti, hogy azonnal el kell látni. Háziorvos.
2022. nov. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ne vesszetek össze :) Hónapok alatt alakult ki az összes tünet sorjában és járkáltam orvoshoz, már mindjárt itt a műtét, szimplán annyira aggaszt ez a sok szarság hogy félek egyáltalán góc eltávolítás megszünteti-e?

Még kihagytam a nagyon fokozott izzadást, és lábszáram állandóan tele van lila, barna nagy foltokkal valamint menzeszem kétszer annyi ideig tart szóval véralvadás terén se százas szerintem minden. De mondom nem egyik napról a másikra lett ez hanem 4-5 hónap alatt csak az elején az orvosok kiröhögtek kb. hogy semmi bajom. Sok ilyen gócos témát láttam itt gyakorin de pl erre hogy alvászavart idegességet okozhatja-e baci meg gyulladás nem volt válasz...:/

2022. nov. 15. 06:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eleve okozhat szorongást, alvászavart, hogy millió bajod van, amin kattog az agyad.
2022. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hasonloan erzek. Hogy vagy?
2022. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia, hát nekem egyre rosszabb minden, izület vagy idegi gyulladás azon az oldalon, ahol a góc van minden fáj minden izület nagyon, de másik oldalam tökéletes, nagyon durva. Engem műtenek most már végre, majd beszámolok utána hogy elmúltak-e a dolgok.
2022. nov. 28. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!