Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladásom van, és...

Mandulagyulladásom van, és iszonyúan fáj a torkom. Nem bírok nyelni, mert annyira fáj. Mivel tudnám kicsit enyhíteni a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Már minden szopogatós cukorkát elszopogattam, de az égvilágon nem használnak semmit. Talán a mézes - citromos Strepsils az, ameddig szopogatom nem fáj annyira. De nem szopogathatom egész nap... A meleg tea, a méz, Mebucain, semmi, semmi nem használ! Már egyszer elsírtam magam, annyira fáj. Antibiotikumot szedek rá, orvosnál voltunk már, de csak ezt kaptam. Egyáltalán hány nap alatt enyhül egy kicsit? Anyát kérdeztem, hogy nem szedethetnénk ki, mert elég sokszor van gyulladásom, de nem fájt még egyik sem ennyire, de azt mondta szó sem lehet róla. Tegnapelőtt is belázasodtam tőle, 39. 3 voltam. Már nem bírom tovább, segítsetek!

11/L


2010. okt. 29. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
BIOPAROX spray-az enyhíti.
2010. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az pont van is itthon, megpróbálom. Csak az a gond, hogy nemegyszer hánytam tőle... De azért köszönöm! :)
2010. okt. 29. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
gargalizálj Corsodyl-lal, recept nélkül kapható, nagyon erős fertőtlenítő hatása van. Amíg öblögetsz, csíp, de megéri elviselni, mert gyorsan lehúzza a gyulladást. Egy hátránya, hogy utána egy ideig nem érzel ízeket :=)
2010. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom. :)
2010. okt. 29. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél be cataflam-ot,akkor tuti nem fog fájni.tuti tipp:)
2010. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12:37 vagyok. Remélem, jobban vagy már. Mi használt?
2010. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!