Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetek a héten beteg?

Hogy lehetek a héten beteg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem helyes, de ki akarom iratni magam a héten az orvossal. Úgyis minden évben csak egyszer-kétszer vagyok beteg, és most eldöntöttem, hogy pihenek egy kicsi.

Mit mondjak az orvosnak, ha elmegyek? (gondolom ti is voltatok már így)


2010. nov. 29. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasmenés, hányás, fejfájás, stb. Ezek olyan tünetek amit nem tud megnézni. Biztos ír fel gyógyszert, azt meg nem kell kiváltani és kész. Azt mondja majd hogy vírus aztán kész.
2010. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondd hogy hánytál és hasmenésed van:-)

azzal nem lehet menni dolgozni,vagy suliba.

de ha sulis vagy helyesebb lenne ha inkább mennél nehogy lemaradj.

2010. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azt vágod hogy még csak hétfő dél van, és máris pihenni akarsz?

hasmenést mondani azért tuti módszer, mert akkor nem gyanakszik az orvos komolyabb dologra, ami további vizsgálathoz vezetne.

2010. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt h az előző éjszaka lázad volt (pl. 38 feletti). Rossz a közérzeted, hasmenésed van és pár napja fáj a torkod.
2010. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Nem baj, ha lemaradok, mert most elég jó jegyeim vannak, és haverom naponta mondja majd a leckét. Anyámnak ma mondtam, hogy nem megyek mert fáj a hasam, és hasmenésem volt. De még valahogy meg kell győzzem ma, hogy elengedjen orvoshoz..) Jöhetnek még a válaszok:)
2010. nov. 29. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:

12:55-ös vagyok.

Amúgy függ a doki alaposságától is. Ha túlbuzgó, akkor elküld rakat vizsgálatra, ha nemtörődöm típus, akkor rádnéz, max meghallgat aztán adja az igazolást.

2010. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Eddig csak akkor mentem hozzá, ha nagyon beteg voltam, lázam volt torokfájás, stb. Hasfájással, még nem, de meglátjuk.:)
2010. nov. 29. 13:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Nah ma délutános a doki, és kettő körül megyek. Ma, meg tegnap nem voltam. Mondom neki, hogy hasmenésem van, hányingerem meg fáj a fejem..) Remélem kiír.:)
2010. nov. 30. 10:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah kiírt a hétre. Azt mondta, hogy vírusos, fertőző gyomornemtudommim van.XD
2010. nov. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!