Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet HPV-s vagyok, élhetek...

Lehet HPV-s vagyok, élhetek normális életet valaha?

Figyelt kérdés
Szemölcsszerű kis függölyök egyszerűen nem akarnak elmúlni a péniszemen. Kaptam rá ecsetelőt, ami szépen elis mulatta de folyton visszanőnek....( én már teljesen a hatása alatt vagyok, nemjárok szórakozni, csak a hivatásomnak élek nincs barátnőm és a nap minden percében eszembe jut ez...Barátnőt nem keresek épp ezér, nem szívesen mondanám el neki meg megsem akarom fertőzni, én se jönnék ilyen lánnyal össze, bőrgyógyászok se túl segítőkészek, csüggedt vagyok 19 éves ,2 barátnőm volt, akikkel leis feküdtem szal még azt sem mondhatom h sok lánnyal voltam...élhetek valaha is normális életet? egyáltalán letudom valahogy küzdeni? vagy mostmár örökre ezzel kell élnem magányosan , búskomoran?
2010. dec. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez nem HPV, hanem hegyes függöly és azt más vírus okozza.Nemi uton és nem egfeleő higién miatt is terjed. Tehát kezled ki rendesen magad és kresess baártnőt. sok szenrcést.
2010. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az összes bőrgyógyász ilyen lenne. De ha egyszer adtak rá gyógyszert, és jó volt , de te visszafertőzted magadat, a saját gondatlanságod miatt, akkor mit vársz? Írta az előző válaszoló: tisztálkodni kell rendesen, és gumival dugni. És nem búslakodni.
2010. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
épp ezaz h nem is voltam senkivel , elmúlt és visszajött és tisztálkodok is képzeld fürdök reggel-este de mindent leírtam a bevezetőbe nem értem ezt a kommentet
2010. dec. 8. 16:16
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nyugi, ha az a kenőcs jó volt rá, akkor használd jó sokáig. És ha esetleg elmúlik, ne gondold, hogy valóban eltűnt. :) Inkább utána is használd még. :)

Én 1 évik küzdöttem candidával (23 éves csajszi vagyok), kezelés alá kellett venni páromat is (több éve együtt vagyunk), nekem is volt hogy elmúlt egy héten belül, aztán visszajött egy hónap múlva. Aztán megint elmúlt és megint visszajött pár hétre. Aztán hónapokig jelentkezett. Azt hittem megüt a guta, főleg szegény páromat, mert ő is kenhette mindenfélével amit az orvos ajánlott. :S Aztán mikor még akkor is használtam a gyógyszereket, amikor már nem jelentkezett, akkor soha többé nem jött vissza. :) Nem kell elkeseredni, lesz még barátnőd bőven. :D Csak amíg ez van inkább használj gumit és ne kérd meg a lányzót, hogy kényeztessen orálisan. :) Bár szerintem meg fogja ezt érteni, hogy ilyen van, ha valóban szeret. :)

2010. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát most jó elmúlt megint de félek hogy visszajön.. mindenképp elkell még mennem bőrgyógyászhoz na d eigen hová menjek? ahol humánosak stb stb mert ahoa járok/jártam nem voltak túl szimpik....
2010. dec. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!