Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Élhetek valaha normális életet?

Élhetek valaha normális életet?

Figyelt kérdés

Régebben (egy éve) koplaltam, lassan a végkimerülésig.

Jelenleg együltő helyemben képes vagyok megenni egy doboz gabonapelyhet, úgy hogy nem is ízlik és nem is vagyok éhes.


2010. márc. 16. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, de amit eddig nem kapott meg a szervezeted azt most behajtja rajtad. sztem próbáld meg a táplálkozási szélsőségeidet nem ennyire erőltetni
2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
foglalkozott veled szakember? sokat segíthetne. megfelelő segítséggel sok embernek sikerül túljutnia ezen és normális életet élni
2010. márc. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés


Én is ezen mentem keresztül. Gondolom észrevetted, hogy ez nem fizikai probléma, hanem mentális. Az, hogy megeszel ültében egy tasak kukoricát, és méghozzá nem is vagy éhes, azt bizonyitja, hogy belül valami elromlott, valami nem stimmel


Nekemis ez volt a gondom. Tegnapig

Aztán elkezdtem gondolkozni, hogy amikor normális testsúlyom volt akkor én milyen voltam ? Mármint belsőleg

És eszembe jutott, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott, bizalmas ember voltam. Ha valaki mindennap fél valamitől az előbb- utóbb bekövetkezik. Ha minden nap rágódunk a kalóriák miatt, a zsirok miatt, akkor hamarosan saját félelmeink húznak minket a mélybe


Ne törődj ilyesmivel ! Ha most nem vagy vékony az se érdekeljen ! Hidd el, vannak olyan emberek akiknek szükségük van ilyen hosszasabb kényeztetésekre, hogy boldoogok lehessenek, a te esetedben a kajálás ez az élvezet. De ez nem baj ! Én is ilyen voltam, mivel a sulimban idegesitett, hogy nem érek el normális eredményeket és ezért ettem többet. És ma is azt eszem, amit akarok, mert a testet senki sem tudja becsapni


Úgyis amikor jön a nyár, bicajozunk , stb. akkor megváltozik minden és lefogyunk, feszesebbek leszünk ,stb., de akkor már tényleg érezzük, hogy kontrollálni tudjuk magunkat. De most nem kell ! Ne aggaszd magad, úgyse fog menni, mert a tested tudja mire van szüksége, hogy jól működjön. Én a reggel stresszes voltam és megettem egy szelet pizzát, és akkor mi van ? Nem vagyok sovány ééés ?? Egész délelőtt jól éreztem magam, nah ezt nevezem én észnek !


Egyél és élj úgy ahogy akarsz ! Az anorexiás gebék ritkán tudnak felszabadultak, lazák lenni, hogy is lehetnének 1000 kalóriával naponta.........


Én mondom neked, lazits és vedd könnyebben az életet !! S ha valami problémád akad még akkor irhatsz még vissza ide, esetleg ird le, hogy milyen következtetésre jutottál vagy akármit


Tényleg nagyon érdekelne, végre találok egy embert aki ugyanolyan helyzetben van amilyenben én voltam, és akkor most ne tudjam mi történik vele ??? :-) Én is különben majdnem belepusztultam a saját gondolataimba, hogy valyon miért nem tudok én is középúton járni, aztán rájöttem, hogy a feszültség SOHA senki még nem engedett át a középútra


Csak lazitással lehet elérni, amikor laza vagy akkor észreveszed, hogy mennyi kaja is kell és hidd el, te sem vagy olyan nagy faló, csak a feszültség is még rátesz egy lapáttal


Nem azt mondom, én is sokat eszek, de legalább jólesik. Régebb sokat ettem, de már akkor is amikor tudtam, hogy nem esik jól és nagyon tele vagyok és mégis ettem. És ez már tényleg beteges volt

2010. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!