Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam, bedugult a fülem,...

Megfáztam, bedugult a fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orrom nagyon folyik, sárga váladékos, azonban nincs még hőemelkedésem se. Viszont 2-3 napja úgy érzem, mintha víz ment volna a fülembe, mintha víz alatt lennék, úgy hallok, mit tegyek, mi a jó gyógymód rá?
2010. dec. 18. 22:08
 1/6 anonim válasza:
Meny el orvoshoz minél hamarabb . Mert homlok vagy arc üreg gyulladást lehet tőle kapni ( a váladéktól) .
2010. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha sárga kicsit a pisid minden bizonyal virus van bened .
2010. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem mindig sárga, mert nem iszok túl sokat, szóval ebből nem tudom lemérni. Most melegítettem sót, azzal próbálkozom, remélem nem lesz baj, de dokihoz nem tudok elmenni most az tuti.
2010. dec. 18. 22:45
 4/6 anonim válasza:
Használj fülgyertyát nekem az segített ha bedugult a fülem
2010. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igyál mézes teát( vagy szedj ilyen vitaminokat ) C - vitamin...stb vagy neocitránt ígyál
2010. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyesmi betegségre való
2010. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!