Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfaztam, bedugult orr,...

Megfaztam, bedugult orr, tüsszöges.23 hetes vagyok ugye nem lesz baja a babanak? Lazam nincs.

Figyelt kérdés
sose faztam meg ugy hogy belazasodjak,eletemben 4-5 alkalommal voltam lazas,hala istennek,de ennek ellenere nem karos a babara?tudom a laz igen de a maga a natha?es mit csinaljak hogy gyogyszer nelkül gyogyuljak?
2009. jún. 16. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A picinek nem lesz semmi baja nyugodj meg. Sok citromos tea és orrfújás ha nagyon folyik majd , persze pihenés fekvés. Hársfatea nagyon jó , persze nem a filteresre gondoltam. Kicsit macerás szűrögetni de megéri .Jobbulást és boldog babavárást.28 hetes km.
2009. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom a picinek nem lesz semmi baja.Hársfatea nagyon jó én is gyorsan meggyógyultam tőle.Jobbulást!

Boldog Baba várást!

23+3 hetes kismama

2009. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi,én ugyanígy voltam télen.Rengeteg (szó szerint rengeteg)folyadékot ittam,és két nap alatt túljutottam rajta gyógyszer nélkül.Amíg nincs magas láz,a babának semmi baja nem lesz.


33heteske

2009. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

9,45-ös vagyok...

Ja és mindennap ittam actimelt utána.Azóta nem voltam beteg.Kitudja amiatt e,de nagyon finom is volt.

2009. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!