Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a megoldás? Az orvos nem...

Mi a megoldás? Az orvos nem segít semmit csak 1 hétig.

Figyelt kérdés
Minden 2. héten vissza jön a mandula gyulladásom,1hónap alatt 3-szor estem vissza. Az orvos mindig kiír 1 hétre plusz antibiotikumot és mindenféle szopok tatos trutyit ír fel és sosem javul, csak az első 1héten elmúlik eljön a hétvége és vissza jön. nagyon rossz, hogy mindig beteg vagyok. Folyton a fejem fáj és lázas vagyok.
2010. dec. 20. 22:41
 1/5 gyuribacsika ***** válasza:
Sima háziorvosnál voltál eddig vagy fül orr gégészeten is jártál?
2010. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tönkrement a mandulád akkor az orvos gyógyszerekkel nem segíthet, el kell távolítani.
2010. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet ki kell venni a mandulát, mint végső radikális megoldás
2010. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kéne ilyen tenyésztést végezni h miféle gócok vannak ott és azokat kikezelni
2010. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Házi orvosnál voltam csak de ma már egyáltalán nem tudok nyelni meg a nyelő csövem kezdett el fájni. De ma vissza hívott az orvos hátha ma okosabban fogom elhagyni a rendelőt! és Köszi a válaszokat, és rem nem veszik ki mert attol félek sosem műtöttek és rem ez így is marad :)
2010. dec. 22. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!