Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Seredite diskus (50/250)...

Seredite diskus (50/250) okozott már valakinek emésztési zavarokat? (elég komoly, semmi kaja nem marad meg bennem mióta ezt kell használnom) - lent részletesebben.

Figyelt kérdés
Plusz székrekedés és hasmenés váltogatják egymást, a menzesz 2 hete késik, igaz utóbbi ott volt a papíron hogy lehetséges a hormonzavar.
2010. dec. 28. 23:17
 1/2 A kérdező kommentje:
És azért írtam ebbe a kategóriába, mert lehetséges hogy "csak" fertőzés és nem kapcsolatos a gyógyszerrel?
2010. dec. 28. 23:18
 2/2 Béresné Juhász Gabriella ***** válasza:

Ez szép! Ilyen bajokkal talán vissza kellene menni az orvoshoz, hogy ez a készítmény nem jó nekem! Biztosan van más alternatíva! Lehet, hogy a tejcukor csinál galibát.


Ezt írják róla:

Ne alkalmazza a Seretide-et

- ha allergiás (túlérzékeny) szalmeterol-xinafoátra, flutikazon-propionátra vagy laktóz-monohidrátra (tejcukor), amely a készítmény további összetevője.

A Seretide fokozott elővigyázatossággal alkalmazható

Kezelőorvosa fokozott figyelemmel fogja ellenőrizni a kezelést bizonyos betegségek esetén úgymint:

- szívbetegség, beleértve a szabálytalan vagy gyors szívverést,

- pajzsmirigy túlműködés,

- magas vérnyomás,

- cukorbetegség (a Seretide megemelheti a vércukorértéket),

- alacsony káliumszint esetén,

- jelenlegi vagy korábbi tuberkulózis (tbc),


Nem tudom mekkora a baj, de lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni a természetes tüdőjavító dolgokat is kiegészítésnek természetesen az orvossal megbeszélve kakukkfű, eukaliptusz, borsmenta, cordyceps.

Üdv Bejuga

2011. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!