Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Térképnyelvet hogyan gyógyítsa...

Térképnyelvet hogyan gyógyítsam ki?

Figyelt kérdés
Az a nagy bajom hogy 2 hete megjelent ez a térképnyelv a nyelvemen. Utána olvastam, és állitolag nem lehet gyógyítani, hát én nagyon szeretnék kigyógyulni belőle:S hogy is mondjam.. nagyon rossz tényleg:( zavar, mert kellemetlen ízű a szám, folyamatosan hányingerem van tőle...Kérlek segítsetek, vagy ha volt már valakinek, írja le a teendőket, vagy hogy hogyan gyógyítsam ki magam.53 kilóról lefogytam 46 kilóra, mert annyira elment az étvágyam a folyamatos hányingertől:S Nagyon megköszönném a segítségeteket! 18/L
2011. jan. 2. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A térkép nyelv emésztési problémára uta, ami lehet gyomor, és bélrendszer eredetű is. Háziorvoshoz menjél, aki ad beutalót, gasztroenterológiai vizsgálatra. Mirest rendeződik az emésztési problémád, eltünik a térkép nyelved is.
2011. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És, egyébként ez nem fertőző ugye? ha valaki mással érintkezik a nyelvem?!
2011. jan. 2. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem ilyen egyszerű, ahogy az első válaszoló írta. Nekem is az van már 2-3 éve és semmit nem tudnak vele csinálni, pedig több orvosnál is voltam már. Igazából nem tudják az okát.

Nekem szerencsére hányingerem nincs (nem is teljesen értem, hogy neked emiatt miért van), viszont nagyon csúnya és sokszor fáj is, mintha kimarta volna valami sav.

Ez nem fertőző, ettől nem kell félni.

2011. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont orvoshoz mindenképpen menj el, mert lehet, hogy nem is térképnyelved van, hanem valami más probléma (pl. gombás fertőzés stb.)
2011. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, akkor az lesz a legjobb ha orvoshoz fordulok:(....... egyébként attól van folyamatos hányingerem, mert rossz ízű a szám a nyelvem miatt... remélem nincs komolyabb problémám..de azért köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jan. 2. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami zavar van az emésztésed körül. Ezt kell megtalálni, és a térképnyelv magától el fog tűnni. Cigaretta, alkohol még irritálja is.
2011. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A térképnyelv gyakorlatilag a nyelv hámlása, nem lehet tőle kellemetlen ízű a szád, valószínűleg más bajod volt, pl gombás fertőzés...
2014. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacuna válasza:
2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!